Tosya'ya 3 Adet Uzman Doktor Ataması Yapıldı

Tosya'ya 3 Adet Uzman Doktor Ataması Yapıldı
banner271
banner266

Sağlık Bakanlığı Sitesinde yer alan bilgiye göre bu ay içerisinde Kastamonu’ya 20 doktor atanacak. Kastamonu’da Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği bünyesinde bulunan sağlık tesislerine ataması yapılacak doktorlardan hepside uzman doktordan oluşuyor.

Sağlı Bakanlığı listesinde de yer alan doktor dağılımı aşağıdaki taploda gösterilmiştir. Bu listeye göre Tosya Devlet Hastanesine 1 adet İç Hastalıkları Uzman Doktor,1 adet Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman doktor ile 1 Adet Çocuk Sağlılığı ve Hastalıkları Uzman Doktor ataması yapılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2018, 00:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Çelik
Hasan Çelik - 2 yıl Önce

Kaç günlüğüne?

cevaben
cevaben @Hasan Çelik - 2 yıl Önce

ömür boyu tosyada kalcakmış,tosya için okumuşlar, illada tosya diyorlarmış. salt eleştiri yapmayaın ya insanlar gelmiş işte mecburi hizmet süresince duracaklar herkesin ailesi anne babası var bi siz yoksunuz insanların hayatında bi tosya yok. saçma sapan eleştiriler yapmayın!

Tosya icin
Tosya icin - 2 yıl Önce

Bu ilcede hiçbir zaman hastane gündem den düşmez. ...temel kadrolardan 2 şer doktor olsada buranin ilçe hastanesi olduğu gercegi unutulup burda neden beyin cerrahı yok neden kalp damar uzmanı yok denilir!!!

Ekrem Çelik
Ekrem Çelik - 2 yıl Önce

Dağ Fare Doğurmş :)

Aziz Mustafa Kınış
Aziz Mustafa Kınış - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun

Meral demirci
Meral demirci - 2 yıl Önce

Çok iyi olmuş hayırlı olsun

Fatih kıran
Fatih kıran - 2 yıl Önce

Nerde lan bu doktorlar hastaneden geldim işe yarar Birtane doktor yok

Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz - 2 yıl Önce

Sayın Doktorlarımıza hoşgeldiniz diyorum. Şunu anlamakta zorlanıyorum. evet Doktorlarımız tayin olup gittiği zaman üzülerek olumsuz yorumlar yapıyoruz ancak. 3 Tane doktor atanmış. Artık atanma haberlerinin altına bile olumsuz yorumlar yapılıyorsa bu beni gerçekten şaşırtıyor.
Tosya'da kim hizmet ettiyse şeytan taşlar gibi adam taşlıyorusunuz. Bu ilçede Kimse görev almak istemiyor. Tiksinti getirdiniz. peki sizin bu ilçenin Kanalizasyonunu doldurmaktan başka ne katkınız var. Allah ıslah etsin.

Mustafa Buğrahan DALCIOGLU
Mustafa Buğrahan DALCIOGLU - 2 yıl Önce

Güzel Tosyama Herşey yakışır.


SIRADAKİ HABER