HABER: MUSTAFA AĞACIKOĞLU

Tosya'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Tosya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı büyük bir coşkuyla karşıladı. Şehirde düzenlenen etkinliklere, tüm protokol eksiksiz katılım gösterdi.

Çocukların enerjisi ve coşkusuyla renklenen etkinlikler, şehre neşe ve coşku katarken, özenle hazırlanan gösteriler izleyicilerden büyük alkış aldı. Etkinliklerde, çocuklar tarafından sergilenen dans gösterileri, müzik performansları ve tiyatro oyunlarıyla tüm Tosya halkına unutulmaz anlar yaşatıldı.

Törenlerde, 23 Nisan'ın anlam ve önemine vurgu yapılarak, çocukların hakları ve ülkenin geleceği konularında bilinçlendirme çalışmaları da gerçekleştirildi. Çocukların özgüvenlerini ve yeteneklerini sergileme fırsatı bulduğu etkinlikler, geleceğe umutla bakmanın simgesi oldu.

Tosya'da gerçekleştirilen 23 Nisan etkinlikleri, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştirildiği, renkli ve coşkulu anlara sahne oldu. Etkinliklere katılan herkes, çocukların enerjisiyle dolu eğlenceli dakikalar geçirdi.D S C 7119

D S C 6848

Tosya TSO Heyeti TOBB Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine Katıldı Tosya TSO Heyeti TOBB Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine Katıldı

D S C 6923

Editör: Sedat AĞACIKOĞLU