Tosya Devlet Hastanesine atanan 4 Doktor hasta kabulüne başladı

banner294

Söz konusu kura kapsamında ilçeye atanan pratisyen hekimler Tosya Devlet Hastanesi Acil Servisinde hasta kabulüne başladı.

Tosya Devlet Hastanesine atanan 4 Doktor hasta kabulüne başladı

buraya tıklayınız
Haber Sedat Ağacıkoğlu (İHA)

İşte Tosya Devlet Hastanesinde görevine başlayan hekimler;

Dr. Sabiha IŞIK
Ankara Yenimahalle doğumlu olan Dr. Sabiha IŞIK Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu 77.DHY kurası ile Tosya’ya atandı.Dr. Mukaddes İSPİRLİ
Artvin Yusufeli doğumlu olan Dr. Mukaddes İSPİRLİ Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 77.DHY kurası ile Tosya’ya atandı.
Dr. Meryem GÜLHAN
Ankara Altındağ doğumlu olan Dr. Meryem GÜLHAN Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi muzunu. Fakültesi mezunu. 77.DHY kurası ile Tosya’ya atandı.
Dr. Yasin KARABACAK
Van Erciş doğumlu olan Dr. Yasin KARABACAK Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi  mezunu. Fakültesi mezunu. 77.DHY kurası ile Tosya’ya atandı.Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2017, 00:36

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Çelik
Hasan Çelik - 5 yıl Önce

Kimse Tosya'nın muhalefeti değildir.Muhalefetten kastın iktidara muhalefet ise herkes siyasi görüşünde özgürdür.Sen Akp'ye yandaş olabilirsin.O da senin görüşün.

Hayrettin Pirinçci
Hayrettin Pirinçci - 5 yıl Önce

Yeni gelen Doktorlarımıza, Hoşgeldiniz der görevlerinde başarılar dilerim. Eksikliklerinizi göstermesin Rabbim

tosya
tosya - 5 yıl Önce

Sen yandaş haber anlayışı ve bu tarz başlıklar atarak provakatorluk hissi uyandiriyorsun ancak herkes gorusunde özgürdür kimse buna laf edemez.Iktidara muhalefet ise herkesin hakkidir.Buna karsi cikarak yandas medyaciliginizi kendinize saklayin siz.

Ahmet Murat
Ahmet Murat - 5 yıl Önce

acaba kaç ay kalacaklar, bir de onu sorsaydınız kendilerine peşin peşin

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307