Tosya'da Yaşanan Sağlık Sorunlarına Farklı Bir Altarnatif Geldi

Tosya'da Yaşanan Sağlık Sorunlarına Farklı Bir Altarnatif Geldi
banner271

buraya tıklayınız

Kastamonu'nun Tosya İlçesinde yıllardır yaşanan Sağlık sorununa çözün olarak komşu ilçe Osmancık Devlet Hastanesi altarnatif bir çözüm olacak. Tosya'ya 75 km mesafede olan Osmancık ilçesinin Devlet Hastanesi güncel doktor sayısı ile ilçemizdeki hastalar için yeni sağlık merkezi olmaya aday durumda.

100 Yataklı Osmancık Devlet Hastanesi 25.01.2019 tarihinde yayınlamış olduğu Uzman Doktor Listesinde 1 Adet Uzman Kardiyoloji Doktoru,2 Adet Uzman Çocuk Doktoru ve toplamda 14 Uzman Doktor ile hastalara sağlık Hizmeti vermekte. Ayrıca Osmancık Devlet Hastanesinde 10 Acil Hekimi görev yapmaktadır.

Osmancık19 sosyal medya sayfası ilçe hastanesinde ki Doktor durumu hakkında sayfasından farklı bir yorum yaparak çözümü nasıl bulduklarını değerlendirdi.

OSMANCIK DEVLET HASTANESİ UZMAN DOKTOR LİNK TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 00:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat çil
Murat çil - 2 yıl Önce

Geçmişte sözde,ilçedeki halka hakkını helal etmeyenler görsün bu tabloyu...
Şimdi çıksın bu tabloyla ilgili açıklama yapmasın.....

sami
sami - 2 yıl Önce

31 marta tosya da sizle dalga gecicek inanıyorum bu halk bu kadarda cahil olamaz 3 dönemdir denenen biri halimiz meydan da iyi olur işAllah.

Trajedi
Trajedi - 2 yıl Önce

Tosya ile dalga geçin bakalım eskiden bu bölgelerden Tosya gelirlerdi

Kim işini doğru yapıyor?
Kim işini doğru yapıyor? - 2 yıl Önce

Hakkı Köylü elini vicdanına koyup söyledi. “Tosya`da doktor sorunu yok!” Bunu kabullenin(!) TOSYA ÜVEY EVLAT Kastamonu Türk dünyası kültür başkenti oluyor. Dünyanın ödeneği geliyor. Tosya`da ne faaliyet gördük. Bir kazasker sempozyumu olduda haberimiz mi yok? Kültür tanıtımı için Tosya`da ne gördük? En son bir kapanış programı çekti NTV adımız geçmediği gibi türkümüzüde “ile” söylettirdiler yarım yamalak... Şimdi sayısı yüzleri aşkın ciğer hastamızın bulunduğu tosyada bir göğüs uzmanı yok. Nörolog yok. Kardiyoloji yok. Sürüne sürüne millet Çankırı`ya gidiyor. Hadi parası olan gidiyorda, parası olmayan ne yapsın? TOSYA SİYASETİ BASIRETSIZDIR. O KADAR OY VERDİK %70 in karşılığı büyük hizmetler olmalıydı. İskilip köşe ılgaz köşe osmancık köşe oldu. Tosya?

Gurbetçi
Gurbetçi @Kim işini doğru yapıyor? - 2 yıl Önce

İskilip köşemi oldu bırakın bunları. Tosya nın Yanında köy bile değil.

Dobra-37
Dobra-37 - 2 yıl Önce

Vilayet Adaylığından Köy adaylığına Ey Siyasetçiler değil Politikacılar çünkü memlekette siyasetçi kalmadı Politikacılar mantar gibi tünedi dün mevcut partiye kuruluşunda sahip olmayanlar bu gün sahiplendiler çünkü koltuk kavgası memleket umurlarında değil sorsan memleketi bir numaraya getirmişlerdir. Vah Tosyalıya Vah Bir beş yıl daha kaybetme sevdası ile

fth
fth - 2 yıl Önce

Zaten Çankırıdan sıkılmıştık artık Osmancığa gideriz bizde ne güzel tosyadaki yetkililer sayesinde çevre il ve ilçelerimizide tanıyoruz çok saolun hastane yönetimi belediye başkanı seçim zamanı oy istemeye gelen Kastamonu milletvekilleri iyiki varsınız yoksa biz gezemezdik yaa siz hep bizleri düşünüyorsunuz bizde sizlere gereken oyları vercez merak etmeyin siiiiiiizzz...

Gazi
Gazi @fth - 2 yıl Önce

Osmancıkda tüm doktorlar var

Kadir Kibar
Kadir Kibar - 2 yıl Önce

Daha düne kadar Tosya'nın yarısı kadar nüfusa sahip olan bir ilçeye sağlıkta muhtaç bırakanlar bu alternatife ne diyorlar acaba yüzleri kızarıyor mu?

Koltuk sevdası
Koltuk sevdası - 2 yıl Önce

Daha çok bekleriz Gelecek diye Bolge hastanesi yapılacakken birde baktıkki osmanciga kuruluvermıs memleket sagolsun


SIRADAKİ HABER