YENİDEN REFAH PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYI İBRAHİM DEMİR TOSYA ZİYARETİ

banner315

banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Yeniden Refah Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Hemşerimiz İbrahim Demir seçim çalışmalarında memleketi Tosya’da devam etti.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Yeniden Refah Partisi Kastamonu 1’inci sıra milletvekili adayı İbrahim Demir ilçemizde seçim çalışmalarına sebze pazarından başladı. Pazar girişinde kurulan seçim standında vatandaşa broşür dağıtan ve projelerini anlatan Milletvekili Adayı İbrahim Demir, Pazar yerinde pazarcı esnafını ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret ederek, projelerini anlattı. Vatandaşların talep ve isteklerini dinleyen Demir, vatandaşın Tosya halkının Mecliste temsil edilmesini istiyoruz talepleriyle karşılaştı.

Sebze pazarının ardından seçim çalışmalarına çarşı ve giyim pazarında devam eden Yeniden Refah Parti Kastamonu Milletvekili Adayı İbrahim Demir, herkesin elini sıkarak Tosya için bir fırsat olduğunu ve Tosya’nın bu seçim ile Mecliste temsil edilmesinin önünün açıldığını anlattı.

Seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yeniden Refah Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Tosyalı Hemşerimiz İbrahim Demir; “Tosya için tarihi bir fırsat. Bu seçim Tosyalının Mecliste temsil edilebileceği bir seçim. İttifak partilerinde baraj sorunu yok. Bizde Cumhur İttifakındayız dolayısıyla baraj sorunumuz bulunmuyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar seçtirmek için çalışıyoruz. Milletvekilliğinde de Tosyalının Mecliste temsil edilmesi amacıyla ilçe halkımızdan Yeniden Refah Partisi’ne destek istiyoruz. İnşallah Tosya’nın 40 yıllık milletvekili özlemi bitecek ve 15 Mayıs’ta Tosya halkı Mecliste temsil edilecek” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2023, 22:08

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 6 ay Önce

Tosya için 1. sıra'dan adayımızın olması büyük bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirmek elimizde. KAFALARDAKİ SORU ŞU: YENİDEN REFAH PARTİSİ BARAJI AŞAMAZSA !!!. Vatandaşımız bu konuda bilgisiz. CUMHUR İTTİFAKINDA OLMASAYDI BARAJ SIRUNU OLACAKTI. Sayın Genel Başkan Fatih ERBAKAN CUMHUR İTTİFAKINA KATILARAK BARAJ SORUNUNU ORTADAN KALDIRMIŞ OLDU. Kesinlikle BARAJ durumu söz konusu değildir. SEÇİMLERDE TOSYALI TEK ADAY İBRAHİM DEMİR KARDEŞİMİZ HALKIN TEVECCÜHÜ İLE SEÇİLİR İNŞAELLAH. Cani gönülden destekliyoruz. BU FIRSATI TEPMEYELİM. 32 YILLIK HASRET SON BULSUN. Yorumu yazan: Tosya Adliyesi Emekli Memuru Vehbi Türkoğlu

Hacıözlü
Hacıözlü - 6 ay Önce

Allah.yolunu.açıkeylesin.inşAllah

Oğuzhan
Oğuzhan - 6 ay Önce

sayın vekilim ak parti teşkilatından bir tane oy çıkmaz bilgin olsun. Tosya milliyetçisi değil onlar !!!

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307