KASTAMONU MİLLETVEKİLİ TOSYALI ADAY ADAYLAR

banner294

KASTAMONU MİLLETVEKİLİ  TOSYALI ADAY ADAYLAR
banner278

buraya tıklayınız

MUSTAFA TAKIR

Mustafa Takır 1982'de Kastamonu İli Tosya İlçesinde doğdu. Tosya İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Çalışma hayatına 2000 yılında PTT Genel Müdürlüğü'nde başladı. 2004 yılında Ankara Grup Ezgi İnşaat Ltd. Şti. kurdu. 2021 yılında Sadıkoğulları Ticaret Ltd. Şti. kurucu ortağı oldu ve halen inşaat müteahhitliği ve yapı market işiyle uğraşmaktadır. Siyasi hayatına 2001 yılında Ak Parti Ankara Mamak İlçe Başkanlığı’nda başladı. Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığında çalıştı. 2011 genel seçimlerinde Ankara 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu. Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeliği ve Esnaf Komisyon Başkanlığı görevlerinde bulundu. Vizyon2023 Dergisi kurucu ortağı oldu ve halen Genel Koordinatörlük yapmaktadır. PUSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı yaptı. Ankara Gençlik Platformu Başkanlığı yaptı. Başkent Platformu Sivil Toplum Kurucu Temsilciliği yaptı. Bunun yanında birçok sivil toplum kuruluşunun yönetimlerinde bulundu. Şimdi ise Ak Parti Tosya İlçe Başkanlığı Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı yapan Mustafa Takır evli ve 3 çocuk babasıdır. AK Parti Kastamonu Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

ÖZGÜR AKİF TEL

1975 yılında Tosya’da doğdu. Lise eğitimini Çankırı’da okudu. Uludağ Ziraat Fakültesinden mezun oldu. 2018-2023 yılları arasında Tarım Orman Bakanlığı bünyesinde Strateji Araştırma müdürlüğü yaptı. Kurumundan 2003 yılında istifa ederek  AK Parti Kastamonu Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

RAŞİT SERDAR ÜNDEYİCİ

Raşit Serdar Ündeyici Tosya Doğumlu. Gazi Ünüversitesi İşletme Fakültesi mezunu. 14 Mayıs 2023 AK Parti Kastamonu Milletvekili aday adayı oldu.

MUSTAFA GÜVENÇ

Mustafa Güvenç Tosya doğumlu.İlköğretim,ortaokulu ve Liseyi Tosya’da okudu.Gazi Ünüversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu.Hazettepe ünüversitesi Öğretim görevlisi. 14 Mayıs 2023 İYİ Parti Kastamonu Milletvekili aday adayı oldu.

HASAN ŞEN

20 Mayıs 1957 yılında Kastamonu'nun Tosya ilçesinde doğdu. Öğretmen lisesi mezunu olan Şen, 1976 yılında Gaziantep'te öğretmenliğe başladı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Az derecede Almanca bilen Şen, iki çocuk babasıdır. 14 Mayıs 2023 Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili aday adayı oldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2023, 23:26

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
halil
halil - 2 hafta Önce

benim derdim 5 kg lık sıvı yağ, pirinç, bulgur, ekmek, peynir zeytin. en az 9 ay oldu kaşar peyniri tadını unuttum. adamlar tutmuş vekil kim olsun? koyun can derdinde kasap et derdinde.

gurbetçi
gurbetçi - 2 hafta Önce

Maalesef bu adaylardan hiç birine 1. sıra millet vekili adaylığı verilmeyecek. Adaylık verilmese bile % 82 oy alıyorlar. Niye 1. sıra Adaylığı versinler ki? oy zaten garanti...

Oğuzhan
Oğuzhan - 2 hafta Önce

1. sıra aday olan kim olursa Tosya olarak oyumuz onundur (nokta)

Erkan kalın
Erkan kalın - 2 hafta Önce

Bu memleket ne çektiyse Tosyada yaşamayan memleketin insanını tanımayan,ithal siyasetçilerden çekti. Bu adaylardan Raşit hariç hangisi doğma büyüme tosyada yaşamış. Seçim zamanı ben adayım,sizi tanımıyoruzki nereye adaysınız !

Tosyalı
Tosyalı - 2 hafta Önce

Aralarında hakkıyla siyaset yapabilecek kimse yok birini seçecek olsam özgür Akif tel i seçerim görevi başında iken tosyaya bir hayli yardımı dokundu geriye kalan hiç birinin değil tosyaya Kastamonu ya bir katkı sağlayacağını düşünmüyorum.

TC
TC - 2 hafta Önce

Hayırlı olsun arkadaşlara, fakat Tosya ya. 1.sıra vermezler.İsimlerin geçmeside önemlidir. Medeni cesaretlerinden dolayı kutlarım.Kastamonu merkez veya Taşköprü ye kazanacak sıra verilebilir.Dadayda bu konuda bizde varız diyebilirler. Sayın Tel, iyi partininin adayı sıraya belki girebilirler.

Hüseyin EKEN
Hüseyin EKEN - 2 hafta Önce

Tosyalılar Çözüm; gizli ittifak, yani siyasi parti temsilcileri ortak bir aday üzerinde birleşecek ve bu adayı STK,muhtarlar, akil adamlar gurbet gurbet , köy köy, mahalle mahalle gezerek bunun neden yapıldığını anlatarak oy isteyecekler. Tosyalı da bu çağrıya uyarak bu adaya tulum oy verecek, seçilirse yine ortak bir TALEP VE DANIŞMAN KURULU oluşturarak bu kurulun çalışmaları yönlendirmesi ve kontrol etmesi sağlanacak. Ha ortak aday DÖRTYOLDA KONUŞTUĞUNU HANÖNÜNDE UNUTAN BİRİSİ OLMAYACAKİ SÖZÜ BİR ÖZÜ BİR TOSYALI OLACAK. Seçilemezse de bir sonraki dönem milletvekilliği seçimlerinde TOSYALI ADAYLAR 1. SIRAYA KONULUR. Dolgu malzemesi muamelesi de görmekten kurtuluruz.Çok değil azıcık memleketi düşünseler bunu yaparlar, SİYASET ANKARA'DA OMUZ BAŞINDAN BAKARAK FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK DEĞİLDİR.SİYASET İLÇEYİ LAYIKIYLA TEMSİL ETME SANATIDIR. Bu gün KÖYDES, yarın doktor, ertesi gün öğretmen yani özetle HAKKINIZ YENE YENE DEVAM EDERSİNİZ. 1970 Lİ YILLARIN İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANI ZİHNİYETİ İLE 2022 DE SİYASET YAPAMAZSINIZ. Sağlıcakla kalın, baki selamlar.12.12.2021

tosyalı
tosyalı - 2 hafta Önce

yeni chp ilce baskaninin aday olmasinida isterdik


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307