CHP TOSYA İLÇE BAŞKANI TUĞÇE KEFELİ İLK AÇIKLMASINI HABER SİTEMİZE YAPTI

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tosya İlçe Başkanlığına atanan Tuğçe Kefeli görevi devraldı.

CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin tarafından atanan Tuğçe Kefeli ve yeni yönetim görevine başladı.CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin sosylam medya hesabından yaptığı açıklamada ‘’ Tosya İlçe Başkanlığı görevine Sayın Tuğçe Kefeli atanmıştır. İlçe başkanımız Tuğçe Kefeli ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diliyorum.Verdiği emek ve katkılar için başkanımız Sayın İsmail Okuducu'ya ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum’’açıklaması ile CHP Tosya ilçe Başkanı Tuğçe Kefeli olduğunu açıkladı.

Yeni ilçe başkanı Tuğçe Kefeli partililerin katıldığı sade bir törende yönetimi ile resmen göreve başladı.

 Çiçeği burnunda ilçe başkanı Tuğçe Kefeli ilk açıklamasını www.tosyahaberleri.com haber sitesine yaptı.Tuğçe Kefeli yaptığı açıklamada, önceki dönem ilçe başkanı İsmail Okuducu’ya verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ederek sözlerine başlarken, “Bu görevler bir bayrak yarışıdır. Görevi devralan, bayrağı daha ileriye taşımak için daha çok çalışacaktır. Ben ve ilçe yönetimim  bundan sonra çok daha büyük bir sorumlulukla çalışacağız. Tosya ilçesinde partimizin, tarihinde ilk kez bir kadın ilçe başkanı göreve gelmiştir. Bu karar kadınlar için büyük bir onurdur. Kadınlara siyasette daha çok görevlerin verilmesi bizleri ayrıca mutlu etmiştir. Başta Genel Başkanım Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, parti yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

 Öncelikle ülkemize ve sonra ilçemize hizmet için çalışacağız. Çünkü biz halkın partisiyiz, yani Cumhuriyet Halk Partisiyiz. Bu bilinç ile gecemizi gündüzümüze katacak, birlik ve bütünlük içerisinde, omuz omuza çalışacağız’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2023, 19:32

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz Deniz
Deniz Deniz - 3 ay Önce

Tosya'da bir bayanı görmek ne guzel. Başarılar dilerim.

Tosya Sevdalısı
Tosya Sevdalısı - 3 ay Önce

Chp ilçe teşkilatının ilçede en yüksek oyu alan parti olma, birinci parti olma, ilçede ve ilçe yönetiminde söz sahibi olma gibi bir kaygısı olmadı bugüne kadar. Ancak, Tuğçe Hanımın ilçe başkanlığı görevine atanması ile birlikte Chp'nin ilçede birinci parti olacağından eminim ve umutluyum. Tosya için hep birlikte el ele. İlçemizde de her şey çok güzel olacak. Akıla, bilime, mantığa, teknolojiye, ekonomik refaha ve ahlaka önem veren, gelişime açık, ileri görüşlü siyasetçilere ihtiyaç var. İlçemiz adına çok sevindim.

Güzel İlçem
Güzel İlçem - 3 ay Önce

Akıl ve bilim ile barışık yaşayan ileri görüşlü ilçe halkımıza yakışır. Hayırlı uğur olsun.

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 3 ay Önce

Cumhuriyet halk partisi Tosya ilçe başkanlığına atanan Sayın Tuğçe kefeliye başarılar dilerim Tosya yeni suluca mahallesinden selam olsun

Adam
Adam - 3 ay Önce

Tanımıyorum Tosya'lı değil herhalde

Halil Yazıcı
Halil Yazıcı - 3 ay Önce

Siyesete kadın eli değdikce üslubun ve başarı grafiğinin yükseleceğini olan inancım tamdır bu bağlamda sayın başkana başarılar dilerim.

Taskoprulu
Taskoprulu - 2 ay Önce

Hayirli olsun. Basarili olacagina inaniyorum

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307