CHP TOSYA İLÇE BAŞKANI İSMAİL OKDUCU'DAN SERT KINAMA MESAJI

banner294

CHP TOSYA İLÇE BAŞKANI İSMAİL OKDUCU'DAN SERT KINAMA MESAJI

buraya tıklayınız

CHP İlçe Başkanı OKUDUCUDAN KINAMA
Tosya Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu İpekyolu Kültür ve Tanıtım Festivalinin açılış törenine Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’in davetleriyle katıldım. Devlet Erkanınında bulunduğu törende protokol üyesi olmadığı halde, tamamen siyasi tercih sebebiyle kendisine söz verilen Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu son sıra yedek üyesi Yüksel Aydın, konuşmasının tamamında Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na tehdit ve hakaret etmiştir.
Tüm Tosya halkının festivali olacağını ümit ederek katılım sağladığımız bu törenden, karşı karşıya kaldığımız bu siyasi ve tavır nedeniyle ayrılmak  vazgeçilmez olmuştur.
Tosya halkı adına düzenlendiği söylenen ancak MHP İlçe kongresine dönüşen bu organizasyonda sarf edilen her hakaret, söylenen her kem söz sahibine aittir. Milletimize söyleyecek sözü kalmayanlar, seviyesiz sözlerle üste çıkma hevesi içindedir. Törende yaşanan olay da bu yaklaşımın bir örneğidir.  Siyasete biraz da mafya ağzı katarak hakaret ve tehdit içerikli sözlerle krizlerden, yolsuzluklardan, adaletsizliklerden, kayırmalardan ve baskılardan bunalan halkımızı ve gerçekleri dile getiren siyasileri  medya organlarını ve sivil toplum kuruluşlarını sindirmek, susturmak isteyenlerin bu çabası beyhudedir. Şunun çok iyi bilinmesi gerekir ki bu ülkenin kurtarıcı ve kurucu partisine ve onun genel başkanına hakaret edenler milletin vicdanında elbet mahkum olacaktır.
Kültürel bir etkinlikte Sayın Genel Başkanımıza yapılan hakareti şiddetle kınıyor,Yapılan saygısızlığı tüm Tosya Halkının vicdanına Bırakıyoruz .
         İsmail OKUDUCU
   CHP Tosya İlçe Başkanı

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 10 ay Önce

Ben ne AKP'liyim ne MHP'liyim ne de CHP'liyim ben tosyalıyım yapılan bu konuşmayı kesinlikle kınıyorum bu konuşma İpek yolu kültür ve tanıtım festivali konuşması değil seçim konuşması ayrıca Volkan başkan sizin evladınız değil bizim Tosya ondan evladıdır koruyacaksak da biz koruruz size korumak düşmez

Tosyalı Yorumcu
Tosyalı Yorumcu - 10 ay Önce

İlçemizi tanıtan ve her yönüyle güzel kazanımları olan ve bütün Tosyalilari bir araya getirmesi için düzenlenen etkinliğe bir kişinin facia sayılabilecek konuşması gölge düşürmüştür.
Olayın net 2 kaybedeni vardır.
1-Konusmaci-Hatip Sayın MKYK üyesi
2-Sayın Başkan Volkan Kavaklıgil

Tosyalı kendisine üstten konuşulmasını Hele ki kabadayı ağzı ile mafyavari konusulmasindan hazetmez. Görüşü ne olursa olsun eşine dostuna laf söylenmesini istemez.Kırılgan yapısı vardır.

Ayrıca başkan çocuk değil pekala kendisini savunabilir. Tosyalı zaten geçen ki olayda topyekun kendisine destek çıkmıştır.
Lakin birkaç kez daha destek olunacak diye kalabalığın önünde ve bu tip yerlerde mikrofonu protokolde alakasız kişilere verirse olan desteğide yitirecektir.

Ataanıt
Ataanıt - 10 ay Önce

MKY yedek 60. Sıra üyesi olan bu beyfendiyi 1.5 yıl sonra yapılacak belediye seçimlerinde kursulerde görmek isteriz. Bir şey deneyeceğiz. Konu son gün Kazanılacak seçim nasıl kaybedilir.

Sebahattin Aktaş
Sebahattin Aktaş - 10 ay Önce

Halka verecekleri olmayanların tek vercekleri tehdit, hakarettir.
Bir vatandaş olarak bende KINIYORUM.
Ülkeyi en kısa zamanda kin ve nefretlerinfen kurtamak lazım.

Huseyin Çakır
Huseyin Çakır - 10 ay Önce

Roboskide 34 tc vatandaşının uzerine bomba yagdiran anlayıştan başka bir konusma beklenemez..liderlerine zurriyeysiz diyenlere cevap veremiyenler.haburda cadir mahkemesi kuranlar..pesmergey lahmacunlarla agir silahlarla ulkemiz toprakları üzerinden suriyeye gönderenler vatan sevgisinden bahsedemezler.koyume giderken uc sehit bayragi var diyen mhp yonetici sunu bilmeliki, suriye ye gonderdiginiz pesmergenin eseridir..

Hüseyin Kader
Hüseyin Kader - 10 ay Önce

MHP Cumhur ittifakı içinde yer alarak intihar etmiştir.Onu bunu kotuleyerek bu hızlı erimeyi yavaşlatma gayreti içindeler, ömrümün 55 yılını verdigim bu dava başındaki bunak yüzünden sekteye uğramıştır.O gitmediği sürece MHP benim için yok hukmundedir.

mustafa kahveci
mustafa kahveci - 10 ay Önce

Volkan beyi chp nin ilçe kongiresin de guzel bir konuşma yapmıştı mhp için bilincli bir konuşmaydı , bu duruma düşürülmesine üzüldüm,dilerim genelmerkez konuşmacısının sözlerine katılmaz

recep
recep - 10 ay Önce

git biraz da terör örgütlerini kına... senin genel başkan yardımcın azerbaycan karabağa savaşında Ermenistan'ı destekledi.. senin genel başkanın ypg mi bize saldıracak dedi... kırdığınız ceviz kırkı geçmiş çıkmış bize devlet adabı öğretmeye kalkışıyor..


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307