CHP Kastamonu Milletvekiline Tosya Köy Muhtarları ''Tosya İçin Ne Yapacaksınız ''

banner294

CHP Kastamonu Milletvekiline Tosya Köy Muhtarları ''Tosya İçin Ne Yapacaksınız ''
banner278
banner303

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı Tosya ilçesini ziyaret ederek önce partililerle sonrasında Tosya Köy muhtarları ile toplantıda bir araya geldi.

Tosya ilçesinde yapılan ziyaret programına CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, İl Başkanı Hikmet Erbilgin, İlçe Başkanı İsmail Okuducu ile İl Başkan yardımcısı Ahmet Türkmenoğlu katıldı. İlk önce partililerle bir araya gelen Milletvekili Hasan Baltacı istişare toplantısı yaparak Tosya gündemi hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Milletvekili Hasan Baltacı öğleden sonra Tosya Köy Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarların sorun, istek ve taleplerini dinledi. Köy muhtarları Milletvekili Hasan Baltacı’dan Tosya köylerine ayrılan KÖYDES ödeneğinin az olmasından, Tosya-Kastamonu yolunun yıllardır yapılmadığından ve de Hastanede yaşadıkları doktor sıkıntısını söyleyerek sizler bu konuda bize nasıl yardımcı olacaksınız dediler.

Milletvekili Hasan Baltacı muhtarların taleplerini not alarak elinden geleni yapacağı sözünü verdi ve Tosya’dan ayrıldı.   

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2022, 20:36

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 9 ay Önce

Koca Kastamonuda tek vekil var diğerinin adını dahi bilmiyorum helal olsun sayın vekilim umarım bu urasların sonucunda bireyler katarsın Tosya ya..

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 9 ay Önce

Sayın vekilimiz TAHAP Türkiye tarım hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu Kastamonu il başkanlığı olarak Sayın vekilimiz Hasan baltacı şehrimize hoş gelmişler

Turkmen Sahin
Turkmen Sahin - 9 ay Önce

Yine mi geldi bu boş adam.

Tosyalı
Tosyalı @Turkmen Sahin - 9 ay Önce

Dolu olanlar kim seçimden seçime tosyayı hatırlayan din tüccarlarımı? Keşke Allah size birazcık beyin verse ama nerde yüce Rabbim vermeyince vermiyor

M.Necip Alışkan
M.Necip Alışkan - 9 ay Önce

Yol için Cumhurbaşkanının sözü var.Yotube Tosya yol istiyor yazınca çıkıyor.Ittifak parti yöneticileri bu videoyu bürokratlara hatırlatmalı.Köydes ödeneği de mutlaka artmalı.Hastanenin de sınıfı yükseltilmeli.Yatak sayısı arttırılmalıDoktorlarımız da ikide bir il merkezinde görevlendirilmemeli.Hastanenin MR gibi ihtiyaçları da acilen giderilmeli.Çankırı ya Kastamonu ya Ankara ya gide gele bi hal olduk yılkardır.

Doğrucu
Doğrucu - 9 ay Önce

CHP milletvekili sorunu dinler,çözüm arar. 20 senedir, yol, doktor sorununu çözmeyenlere, hükümet ve bakanlıktan sorunu niçin çözemedikleri, Çankırı, Kastamonu, Karabük ve Ankara'ya sevk edilmesini sormak gerekli.

Kerim Keleş
Kerim Keleş - 9 ay Önce

Sayın muhtarlarımız Hindistan da ineğe tapıp cennet beklemek ha C,H,P, den hizmet beklemek ge benzer

Tosyalı
Tosyalı @Kerim Keleş - 9 ay Önce

20 yıldır akp ne hizmet aldın ? Makarnamı verdi kömürmü bunlarımı hizmetten sayıyorsun ?

SIRADAKİ HABER

banner291

banner298