AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi'den İlginç Açıklama

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi'den İlginç Açıklama


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, İYİ Parti Tosya Belediye Başkanı Adayı Mustafa Güvenç ve Meclis Üyesi Adaylarla birlikte ilçe merkezinde seçmen ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu ilçe merkezinde vatandaşlarla sohbet ederek İYİ Parti Tosya Belediye Başkan Adayı Mustafa Güvenç’e 31 Mart Seçimlerinde destek vermelerini istedi. Çarşı esnaf ziyaretleri sonrasında Sivil Toplum kuruluş ve Odaları ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Aynı zamanda AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi’yi odada ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen görüşmede ilçenin ekonomik sorunları ve çözüm konusunda yapılması gerekenler konuşuldu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Ekşi’ye 1 Nisan Sabahı İYİ Parti Belediye Başkanı Mustafa Güvenç ile ‘’ uyum içinde çalışmayı düşünüyor musunuz? ‘’diye sordu.

Metin Ekşi milletvekili tarafından beklenmedik bir anda gelen soru karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşasa da siyasi bir manevra ile ‘’ Sayın vekilim ben biraz önce belirtmiştim bende saflık çoktur. Benim Uyum sağlamayacağım kimse yoktur. Bu memlekette biz oturuyoruz, Yarın seçimden sonra olan arkadaşlar burada duracak, seçilemeyen arkadaşlar memleketi terk edecek’’ dedi.

Metin Ekşi başkanın verdiği bu cevap sonrası kimlere ne şekilde mesaj verdiği ve seçim sonrasında seçimi kaybedenlerin ilçeyi terk etmesi gerektiği yönünde ince bir ayrıntıya dikkat çekmesi sonrasında söz alan İYİ Parti Tosya Belediye Başkanı Adayı Mustafa Güvenç’’ Başkanımız siyaseti ve Ticareti iyi bildiği için ortalığı uysallaştırmayı da iyi bilir’ ’dedi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında partisinin adaylarına destek isteyen Hayrettin Nuhoğlu, Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Ekşi’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi'nin ''Kazanamayan ilçeyi Terk eder'' çıkışı sonrası İYİ Parti İstanbul Milletvekili Şaşkınlığını gizleyemedi

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 23:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali okuyucu
Ali okuyucu - 1 yıl Önce

Sayın Metin bey Akp kazanamazsa ilçe başkanı olarak sizin de iyi çalışmadığınız anlamına gelir ve sizinde terk etmeniz gerekir

Hüseyin Tahir GÜVERCİN
Hüseyin Tahir GÜVERCİN - 1 yıl Önce

Çok iyi yetişmiş alanında uzmanın dışarıda çalışmasına beyin göçü denir. Mustafa beyi Tosya ya belediye başkanı yapma fırsatı varken, kaybeden terkeder gider demek, terketmesini desteklemek, neden Tosya da işsizlik var sorusunun cevabıdır.

Gurbetçi
Gurbetçi @Hüseyin Tahir GÜVERCİN - 1 yıl Önce

Mustafa bey Başkan olunca bütün bunları düzeltecek mi işsizlere iş mi verecek.Belediye başkanı sonuçta yapabilecekleri sınırlı.

tekstilci
tekstilci - 1 yıl Önce

bu sefer oylarimiz iyi parti meclis uyesi adayi olan mustafa boyner e
telaci camiasi boyle dusunuyor.

Esnaf
Esnaf - 1 yıl Önce

Siz Volkan Kavaklıgil'i seçin ve memleketinizde güzel güzel oturun, başımızın üstünde yeriniz var...

Nisan Bir
Nisan Bir - 1 yıl Önce

Bir nisan sabahı akp nin belediye başkan adayı ve siz ilçeyi terk edecek gibisiniz. Kim kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Bu kadar işsizlik, yoksulluk, düzensizlik, usulsüzlük, kayırmacılık varken size oy çıkmaz. Herkes borçlu hemde ne borçlu. İnsanlar patlamak üzere. Kandırmayın insanları. Bu seçimde oylar İYİ Partiye. Size güle güle.

Erdoğan Güven
Erdoğan Güven - 1 yıl Önce

Kim gider kim kalır yakında belli olacak. Birilerinin gidecek yeri vardır. Ankara olur Kıbrıs olur ..... Biz ülkücüler bu ülke bu şehir bu ilçe bu dava için varız. Her yerin sahibi de hizmetçisi de biziz. Dün durduğumuz gibi yarın da dimdik dururuz. Ne yalan söyledik ne davamızdan döndük. Dönenler yine dönüp giderler.

abdürrey
abdürrey - 1 yıl Önce

bu ne cahillik bunları başa getirenler utansın kazanılsada kaybetsekte tosyanın tapusu sizdemi alnımız açık başımız dik elhamdülillah utanacak bir şeyiniz varki siz terk edin tosyayı tosya sevdalısı memleketini terk etmez o size mahsus volkan başkan geliyon inşAllah son çırpinışlar

ülkü
ülkü - 1 yıl Önce

kaybederseniz tosyayı siz terkedecekmisiniz rahat olun bizden böyle küstahlar çıkmaz bizler milliyetci ruhuyla ötekileştirmeden temiz siyaset taraftariyız kaybetsenizde kazansanizda tosya hepimizin yani kaybederseniz sizi kimse kovmaz özellikle bizim adayimiz bu lafı size sarfetmez


SIRADAKİ HABER