AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI SEÇİM MİTİNGİ

Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kazım Şahin, Birleştirici Olacağız

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI SEÇİM MİTİNGİ
banner271

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Açık hava mitinginde halka hitap eden Belediye Başkanı ve Ak Parti Tosya Belediye Başkan Adayı Kazım Şahin ayrıştırıcı değil, birleştirici olacaklarını söyledi.

 Cumhuriyet Meydanında düzenlenen açık hava mitinginde halka hitap eden Belediye Başkanı ve Ak Parti Tosya Belediye Başkan Adayı Kazım Şahin hakkındaki iddialara cevap verdi.

Malvarlığına ilişkin açıklamalarda bulunan Şahin 10 yıl önce olan malvarlığının bugün olmadığına dikkat çekerek siyasette eridiğini söyledi.

Özel kalem gideri harcamalarına da değinen Şahin, özel kalem giderlerinin iddia edildiği gibi olmadığını belirterek kalem kalem harcamaları basınla paylaşabileceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 21:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Üçten Dokuza
Üçten Dokuza - 1 yıl Önce

Bizimde keşke öyle bir özel kalem birimimiz olsaydı da 1. 550.000. ( birmilyon beşyüzelli bin) tl ağırlama ikram gideri olarak döke saça harcasaydık. Ama ne yazıkki aylık 1.600 tl harcayabiliyoruz. Bırak döküp saçmayı kırıntısı bile kalmıyor, durmadan borç açtırıyoruz. Don ceket yaşamak bu olsa gerek. Kandırmayın insanları. Size oy yok. Belediye sanki kamu kurumu değilde özel sektör şirketi gibi olmuş. Belediyenin mevcut bütçesine denk, bir özel sektör şirkette bile bu kadar temsil ve ağırlama gideri olmaz. Fütursuzca çok harcamışsınız. Ötede verirsiniz artık hesabını.

Çınar
Çınar - 1 yıl Önce

Tokileri değil de siZin TOKİ’den daha güzelini yapacağım dediğiniz Çınar evlerini anlatmanızı bekledik başkanım. Her yaz parkesini yapacağınızı söyleyip yapmadığınız Çınar evlerini. ÜZerimize Ekstra borç bırakıp gittiğiniz Çınar evlerini.
Neyse bizde yarın sandıkda borcumuzu öderiz..

Çınar 3 Blok
Çınar 3 Blok @Çınar - 1 yıl Önce

Çınarda oturanlar oyunuzu kazım şahine vermiyeceksiniz anladık. Ama hala Mhp ye verecekseniz onu anlamadik. Çınar evleri mhp projesidir. Zaten belli degilmi mhp projesi olduğu. ;)) Iyiler kazansın.

Hasançavuşlar
Hasançavuşlar - 1 yıl Önce

Başkanım oylarımız sana ailede 20 oyumuz var. Ama bir dahaki donem daha iyi çalış. Selamlar

Kerem Cihan GÖK
Kerem Cihan GÖK - 1 yıl Önce

Ak parti mitinginde 1 tanemi fotoğraf çekebindiniz?

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Herşey açık net ortada çoğunluk şahsa değil partiye oy veriyor.. ailede 20 oy var diyerek göz dağı vermeye çalışmayın isterse 100 oyunuz olsun.. 1 oy için 40 tane oyun dönüyor memleketimizde.. AK KOYUN kara KOYUN bu akşam belli olacak kimse canını sıkmasın...

Tosya için
Tosya için - 1 yıl Önce

Sn.başkan tokiyi belediye mi yaptı..siz kesin hastaneyi hükümet konağınıda belediye yaptı der yerel yatırımlarınıza eklersiniz. ..seçilirsende Recep Tayyip Erdoğan İn hatırına seçilirsin..

EFE ULUSOYLAR
EFE ULUSOYLAR - 10 ay Önce

DEMEK Kİ BUGÜNE KADAR AYRIŞTIRICIYMIŞ! KENDİSİ,YANINDAKİLER VE YANDAŞLARI..
NE DEĞİŞTİ ŞİMDİ SEÇİMLERDE BİRİ GELİR DİĞERİ GİDER FAKAT SORUNLAR HALA ÇÖZÜLMEZ NEDEN? SORUNUN NEDENİ GELİŞMEMEK GELİŞTİRMEMEK..
HEP AYNI VURUCAM KIRBACI VURUCAM KIRBACI....

SIRADAKİ HABER