Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ YGS Mesajı

Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Tüm Öğrencilere Başarılar Diledi

Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ YGS Mesajı
banner278

buraya tıklayınız

Eğitim ve öğretimin değerini bilen;

Sevgili öğrenciler ve saygıdeğer veliler.

        Sevgili öğrenciler; sizler çocukluğunuzun ve gençliğinizin en güzel yıllarını bu sınava hazırlanarak ve bu zorlu sınavı aşmak için çaba göstererek heyecan yaşadınız ama bu heyecan sizlerin stresine ve gerilimine neden olmamalı. Sınavın sonucu ne olursa olsun dünyanın sonu değildir. Sizin ruh ve beden sağlığınız her şeyden önemli ve değerlidir.

Değerli veliler; en az çocuklarınız kadar sizlerin de heyecan içinde olduğunuzu biliyor, onlardan sevgi, destek ve ilginizi esirgemeyeceğinize, onları daima severek onur kaynağı olarak göreceğinize yürekten inanıyorum.

Sınavlara hazırlanan öğrencilerimizin, özverili çalışmaları neticesinde sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendireceklerine de inancım tamdır.

Öğrencilerimizin sınavda başarılı ve huzur içinde olabilmeleri için tüm kamu, kurum ve kuruluşları üzerlerine düşen sorumlulukları, gerekli önlemleri tamamlamışlardır.

        Öğrencilerimizin sınava yetiştirilmeleri aşamasında gayret sarf eden öğretmenlerimize, öğrenci ailelerine ve kamu görevlilerine teşekkür ediyorum.  

2013 Yükseköğretime Geçiş Sınavına girecek öğrencilerimize üstün başarılar diliyor, İlimizi en iyi şekilde temsil ederek, başarılı sonuçlar getirmelerini temenni ediyorum.

 

Kastamonu Valisi
Erdoğan BEKTAŞ

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2013, 22:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER