HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Yeniden Refah Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Hemşerimiz İbrahim Demir seçim çalışmalarında memleketi Tosya’da devam etti.

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Yeniden Refah Partisi Kastamonu 1’inci sıra milletvekili adayı İbrahim Demir ilçemizde seçim çalışmalarına sebze pazarından başladı. Pazar girişinde kurulan seçim standında vatandaşa broşür dağıtan ve projelerini anlatan Milletvekili Adayı İbrahim Demir, Pazar yerinde pazarcı esnafını ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret ederek, projelerini anlattı. Vatandaşların talep ve isteklerini dinleyen Demir, vatandaşın Tosya halkının Mecliste temsil edilmesini istiyoruz talepleriyle karşılaştı.

Sebze pazarının ardından seçim çalışmalarına çarşı ve giyim pazarında devam eden Yeniden Refah Parti Kastamonu Milletvekili Adayı İbrahim Demir, herkesin elini sıkarak Tosya için bir fırsat olduğunu ve Tosya’nın bu seçim ile Mecliste temsil edilmesinin önünün açıldığını anlattı.

Seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yeniden Refah Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Tosyalı Hemşerimiz İbrahim Demir; “Tosya için tarihi bir fırsat. Bu seçim Tosyalının Mecliste temsil edilebileceği bir seçim. İttifak partilerinde baraj sorunu yok. Bizde Cumhur İttifakındayız dolayısıyla baraj sorunumuz bulunmuyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar seçtirmek için çalışıyoruz. Milletvekilliğinde de Tosyalının Mecliste temsil edilmesi amacıyla ilçe halkımızdan Yeniden Refah Partisi’ne destek istiyoruz. İnşallah Tosya’nın 40 yıllık milletvekili özlemi bitecek ve 15 Mayıs’ta Tosya halkı Mecliste temsil edilecek” diye konuştu. 

Tosya 31 Mart Seçimleri Resmi Sandık Sonuçları Açıklandı Tosya 31 Mart Seçimleri Resmi Sandık Sonuçları Açıklandı

Editör: TE Bilisim