TOSYA'DA UYUŞTURUCU DAN TUTUKLAMA TOSYA'DA UYUŞTURUCU DAN TUTUKLAMA

HABER: MUSTAFA AĞACIKOĞLU

Türk Polis Teşkilatı 179 Yaşında: İlçe Emniyet Müdürü, Şehitlik Ziyaretiyle Anma Programını Gerçekleştirdi

Bugün Türk Polis Teşkilatı'nın 179. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ilçe Emniyet Müdürü Sayın Selahattin BATMAN, ilçe Emniyet Personeli ile birlikte özel bir anma programı düzenledi.

Günün önemine binaen düzenlenen etkinlikte, ilçe Emniyet Müdürü BATMAN başkanlığında çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Tören, Türk Polis Teşkilatı'nın tarihine ve görevlerine saygıyla anılmasının yanı sıra, kurumun geçmişten günümüze olan başarılarına da vurgu yaptı.

Çelenk sunma töreninin ardından, Sayın BATMAN ve ilçe Emniyet Personeli, şehitlik ziyaretine katılarak polis şehitlerini bir kez daha anma fırsatı buldu. Şehitlik ziyareti, polis teşkilatının fedakarlık ve özveriyle yaptığı hizmetleri hatırlatarak, şehitlerin emanetine sahip çıkma vazifesini bir kez daha ön plana çıkardı.

Program, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun anlam ve önemine yakışır bir şekilde gerçekleşirken, ilçe Emniyet Müdürü Sayın Selahattin BATMAN ve emniyet personeli, bu özel günde birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemini bir kez daha vurguladı.

Editör: Sedat AĞACIKOĞLU