Barboros Örtükoğlu Trapta Türkiye Şampiyonu Oldu

Barboros Örtükoğlu Trapta Ödüle Doymuyor

Barboros Örtükoğlu Trapta Türkiye Şampiyonu Oldu
banner278

buraya tıklayınız

  22-24 Haziran 2012 tarihinde Türkiye Atıcılık Federasyonu reglemanı kapsamında Düzce ilinde yapılan Avcıbaşı Kupası  sporting trap-yivsiz tüfek 50 metre sabit hedef kurşun ve hareketli hedef 50 metre kurşun müsabakalarına katılan bölge sporcumuz Barboros Örtükoğlu Türkiye şampiyonu oldu.

Avcıbaşı kupasında genç sporcumuz; müsabakaya katılan 6 lisanslı genç sporcu içerisinde sporting trapta 46 puan alarak Türkiye şampiyonu olurken, sabit ve hareketli hedef yivsiz tüfek 50 metre atışlarında da 2.olup, kupayı genel klasmanda 173 puanla tamamlarken bölgemize 1 birincilik kupası, 1 birincilik madalyası ve 2 ikincilik madalyasıyla ful çekerek dönen ilk sporcu unvanını da kazandırdı.  

Müsabakaya sponsor olarak iştirak eden firmaların da dikkatini çeken sporcumuzu, Zoraki Firması 1 adet Zoraki marka müsabaka tabancası, Sterling Fişek Sanayii 2.500 trap fişeği, Turaç A.Ş. 3 takım (Sterling orijinal atış yeleği-tişört-şapka-kılıf takımı), Kuneckis 3 çeyrek altın, Düzce Meslek Odaları 1 yarım altınla ödüllendirdiler.

Sponsor firmalara Gazetemiz aracılığıyla bir kez daha teşekkür eden sporcumuz Avcıbaşı müsabakasında Türkiye şampiyonu olarak Konya ve Eskişehir’de yapmış olduğu derecelerinin tesadüf olmadığını gösterdi.

Milli olma yolundaki tüm puanlı müsabakalarda hedefine emin adımlarla ilerleyen sporcumuzu tebrik eder, 06-08 Temmuz 2012 tarihinde İzmir’de yapılacak olan Trap Türkiye Şampiyonası final müsabakasında başarılar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2012, 10:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
ao
ao - 9 yıl Önce

yabancılar ödül verirken siz ne yaptınız?altınla ödüllendirdiniz de bizim mi haberimiz olmadı?eleştiriye varsınız ödülde yoksunuz!!! aferi size!!!!

SIRADAKİ HABER