Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanından CHP İl Başkanına ''Haddini Bil''

Kastamonu Ülkü Ocakları İl Başkanı Haluk Yakar’dan Kastamonu CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin’e sert uyarılar.


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu


CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin’in 02:12:2019 Pazartesi saat 21:00 sıralarında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın’a atıfta bulunurak ” YOK HÜKMÜNDESİN” cümlesi üzerine  Kastamonu Ülkü Ocakları İl başkanı Haluk Yakar’dan çok sert cevap geldi.


Kastamonu Ülkü Ocakları İl Başkanı Haluk Yakar  değil MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın’ı bu hareketin hiç bir mensubunu yok sayamazsınız , saydırtmayız diyerek şu açıklamalarda bulundu ” Şimdi söyleyeceklerimi CHP tabanındaki vatan ve millet sevdalısı seçmen ve üyelerini tenzih ederek söyleyeceğim , ve bizzat Kastamonu CHP İl Başkanının şahsına söyleyeceğim. Hiç sözlerimi tabana veya tavana yayma ihtiyacı hissetmesin sözlerimi bizzat üzerine alınsın. CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin isimli şahsiyet , MHP İl Başkanlığı ve MHP İl Başkanı Yüksel Aydın hakkında çeşitli haddine düşmeyen yorumlar yapmış ve ülkücü hareketin sinir uçlarına dokunmuştur. Sizleri davet etmemizdeki sebep kendisini bir de kameralar karşısında uyarmak arzusudur. CHP İl Başkanına sesleniyorum Haddini Bil! Terbiyeni takın! Siyasi Dansözlüğün siyasi oynaklığın kimseye faydası yoktur. Reklam olmak adına, prim yapmak adına geçmişten gelen kuyruk acılarınızın intikamı adına ülkücü hareket ve ülkü ocakları hiç kimsenin terbiyesizliğine müsamaha ve müsade etmeyecektir. Gerek sosyal medyadan gerek basılı medyada CHP’nin bu gün kimlerle kol kola gezdiği kimlerle beraber olduğu kimlerle oynaş içerisinde olduğu hepimizin malumudur. Bu noktada ülkücü hareketin , milliyetçi ülkücü hareketin mensuplarının sabrını daha fazla zorlamayın, sinir uçlarımıza dokunmayın, değerlerimize hakaret etmeyi değil ağzınıza hayallerinize bile yaklaştırmayın. Bu size son ihtarımızdır, edebinizle adabınızla siyaset yapın beceremiyorsanız da bırakın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
m.kuz
m.kuz - 12 ay Önce

yiğit başkan....başbuğumuzun dediği gibi....DALINDAN KOPAN YAPRAGIN AKIBETİNİ RÜZGAR BELİRLER azdan az çoktan çok gider.....

İsmail
İsmail - 12 ay Önce

Hayır ola sağ sol davalarımı başladı bumu gençlik medya önünde ahkam kesmek memleket hap esrar fuhuş herkez her haltı yiyor okadar milliyetçi iseniz bunlara dur diyin ha birde şu var onun bunun eşine çoluğunun çocuğunun yuvasını yıkanlar daha neler milliyetçisiniz ya hani siz vatan sever Chp olanlar PKK sonra tererüst ya onlar yapamıyor siz yapın

Sabutay
Sabutay @İsmail - 12 ay Önce

Sen ne güne duruyorsun hodri meydan yüreğin yetiyorsa işte meydan..,

Kemal güler
Kemal güler - 12 ay Önce

Agziniza yureginize sağlık

Analiz Algı
Analiz Algı - 12 ay Önce

Halkın büyük bir bölümü kan ağlıyor, insanlar borç batağında, yoksulluk, yokluk, fakirlik, işsizlik had safhada, alt gelir grupları perişan halde. Bırakın bu slogan siyasetini, gerçekleri görün. Gerçekci olun. Durumlar vahim. Kendine faydası olmayan siyasetçilerin halka, başkalarına faydası olmaz..İşinize bakın faydalı işler tutun, işletmeler kurun, etrafınızdaki kişilere istihdam sağlayın. Bu tip söylemler, beyanatlar karın doyurmuyor. Halkın büyük bir bölümü açlık sınırında yaşıyor. Partiniz olarak yoksulluğa, yoklluklara, yolsuzluklara, hırsızlıklara, her türlü kaçakçılığa, işsizliğe,emeklilikte yaşa takılanlara, ekonomik istikrarsızlığa, ülkede milli ve yerli üretimin nasıl artırılacağına, ülkede fütursuzca yapılan harcamaların ve israfın nasıl önleneceğine, fuhuş, hap, esrar, uyuşturucu madde kullanımı, taciz, tecavüz gibi gayri ahlaki durumların nasıl önleneceğine dair ne gibi tedbirlerin alınacağına ilişkin çözümler üretin, projeler açıklayın, projeler sunun, bu konularda beyanatlarda bulunun, ilgili kurumlara, makamlara mercilere teklifte bulunun. Çözümler üretin ve uygulanmasını sağlayın. İşte asıl milliyetçilik, vatan severlik budur. Kaba söylemli siyaset hiç bir zaman fayda sağlamaz, toplumu ve halkı gerer. Kibar siyaset, kaliteli siyaset, seviyeli siyaset, milleti birleştirir, bütünleştirir, ayrıştırmaz. Efendilikten, beyefendi siyaset tarzından hiç bir zaman zarar gelmez. Karşınızdaki farklı görüşteki partinin temsilcisi size karşı eğer kasaba kurnazlığı tarzında bir siyasi söylrmde bulunuyor, kasaba kurnazlğı siyaseti yapıyorsa siz onun tuzağına düşüp sert ve kaba söylemlerde, beyanatlarda bulunmayın. Kibarca eleştirin, yanlışa karşı doğruyu söyleyin. Kazanan siz olcaksınız.

Siyaset sevmez
Siyaset sevmez - 12 ay Önce

Siyasi oynak sizin partiniz bilo EYT mağdurları

Abdullah şener
Abdullah şener - 12 ay Önce

MHP bitmiştir EYT

goktug alpaslan
goktug alpaslan - 12 ay Önce

yine baslamislar bitirim muhabbetine

kul ahmed
kul ahmed - 12 ay Önce

o kadar.


SIRADAKİ HABER