YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA ESNAFINI ZİYARET ETTİ

banner294

YENİDEN REFAH PARTİSİ TOSYA ESNAFINI ZİYARET ETTİ
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Başkanı Abdullah Aktaş, esnaf ziyaretleri için geldiği Tosya’da yaptığı açıklamada, milli bir siyasetin ayağa kalkması için bu yola çıktıklarını ve bunun mücadelesini verdiklerini söyledi.

Yeniden Refah Partisi Kastamonu İl Başkanı Abdurrahman Aktaş, bir dizi ziyaret ve görüşmelerde bulunmak üzere Tosya ilçesine geldi. Başkan Abdullah Aktaş, partisinin Tosya İlçe Teşkilatı tarafından Cumhuriyet meydanı ve yemeniciler çarşısında esnafı ziyaret ederek İlçe Başkanı İbrahim Demir ve partililerle görüş alışverişinde bulundu.

Yeniden Refah Partisi Tosya İlçe Başkanı İbrahim Demir ve İl Başkanı Abdullah Aktaş esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek partisinin başta ekonomi ve toplumsal yaşamla ilgili program ve projelerini anlatarak partisine destek istedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ankaralı Alperen
Ankaralı Alperen - 1 yıl Önce

Ziyaret edilecek gıda ve ihtiyaç maddeleri satan bakkaliye esnafı kalmış demekki, Ne güzel. Büyük zincir marketler karşısında ayakta kalabilmiş, dayanabilmiş. Başarısını kutlamak, tebrik etmek lazım. Plaket almayı haketmiş kendisi. Allah bereketli bol kazançlar versin kendisine.

Fakir Delikanlı
Fakir Delikanlı - 1 yıl Önce

Şimdi milli siyaset, milli ekonomi diyorlarda bunlarda iktidara gelince milli görüş gömleğini çıkarıp, milli siyasetten, milli ekonomiden, milli üretimden ve ağır sanayi hamlesinden vazgeçmesinler sonra. 1970 yıllarda hocaları da milli üretim ve ağır sanayi hamlesi diyordu ama başarılı olamadı. Kendi içlerinden gelen birisiyle ve Akp ile kendilerine bu imkanı vermediler. O sebeple bu yeni talebelerinden de iyice emin olup öyle oy vermek lazım. Çünkü son 20 yıldır milli ve yerli hiç bir şey kalmadı. Cumhuriyetin tüm edinimleri özelleştirme adi altında büyük bir bölümü yabancılara olmak üzere satıldı. Uyanık olmalı. Okullarda öğrencilere yerli malı haftasında öğretilen " yerli malı yurdun malı bunu herkes kullanmalı " öğretisinin de bir anlamı kalmadı.

Kerim Keleş
Kerim Keleş - 1 yıl Önce

Ey müslüman bir ayet te şöyle buyuruyor ayrışmayın birleşin yoksa yok olursunuz diyor bak etrafına ser odakları nasıl bir araya geliyor nasıl osmanlıyı yıkımların da orta da ilk bağırmayabaşlayan kişi yahudi ikinci ermeni musevi biz şeriat isteriz diye laf olsun millet bizden şüphe etmesin diye gelin birlik zamanı ayrışma değil hep beraber bu vatan bizim inan kişiler bir olmadıkça yok olmaya .mahkummuz

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307