Tosya Tapu Kadostro Müdürlüğü Vatandaşları Uyardı

banner294

Tosya Tapu  Kadostro Müdürlüğü Vatandaşları Uyardı
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün aldığı tedbirler doğrultusunda Covid-19 (corona) virüsü ile etkin mücadele sağlanabilmesi, halkımızın ve personelimizin sağlığının korunabilmesi amacıyla 18.03.2020 tarihinden itibaren;  Tapu ve Kadastro Müdürlüklerine yapılacak olan başvurular Web-tapu sistemi üzerinden (https://webtapu.tkgm.gov.tr), işlem (randevu) talepleri ise (yabancı uyruklu kişiler dahil) Alo-181 çağrı merkezi aracılığıyla veya www.tkgm.gov.tr adresinden online olarak yapılacak olup, Tapu ve Kadastro müdürlüklerine randevusuz, manuel olarak yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir. Ayrıca Web-tapu sistemi üzerinden alınan başvurularda vatandaşlarımız sadece imza aşamasında müdürlüklerimize geleceğinden bu yöntemin seçilmesi kendilerine kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır.

Online başvurusu alınan işlem sahipleri Tapu Müdürlüklerindeki bekleme salonlarına randevu saatinde kabul edilecektir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına randevu saatinde müdürlüklerde olunması önem arz etmektedir.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal
Kemal - 2 yıl Önce

Adam köyde yaşıyor online işlemi ne bilmiyor burası devlet dairesi degilmi korumalı gelsin insanı kabul etmemek gibi nasıl şey bu çok ayıp ozaman elektrik parası doğalgaz parası tel parası almayın ortalık düzelince gelir öderiz

ATSIZ
ATSIZ - 2 yıl Önce

HALK SAĞLIĞI DAHA ÖNCELİKLİ ÜLKENİN BUHRANLI BU GÜNLERİNDE DESTEK VE BİRLİK OLMAMIZ GEREKLİ EVİNDE KALIP SAĞLIĞINI KORUMASI DAHA ÖNEMLİ.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298