Tosya SYDV 2 Personel Alımı İlanı

Üniversite mezunu gençlerimizin Kaymakamlığımızda görev alma umutları askıya alındı.

Tosya SYDV 2 Personel Alımı İlanı
banner278

buraya tıklayınız

 Tosya Kaymakamlığının sitesinde yer alan duyuruda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda görev yapmak üzere alınması planlanan 2 adet sözleşmeli memur yeterli müracaatın olmaması sebebi ile durdurulduğunu ilan etmiş idi.Aradan Geçen bir kaçgün sonra sınav alımı ilanı tekrar yayınlandı.

Yakın çevremizden olan Kargı Kaymakamlığı 2 adet personel alımı için 6 kişi mülakat sınavına çağrı yaparken Tosya’mızdan  göreve alınabilecek 2 personel bulunamaması ilgi çekici.

Diğer Vakıf kurumları çeşitli lisans mezunu gençleri mülakata ve işe kabul ettiği halde İlçemiz Kaymakamlığının sitesinde yapılan duyuruda sosyoloji, psikolojik danışmanlık, rehberlik ve psikoloji bölümü mezunu araması eleman ihtiyacını karşılayamadı.

Personel başvurularında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının sitesinden yapılan ön başvurularda bölüm şartı da aranmaması da aslında başvuru sayısını yükseltti. Ama Vakıf Mütevelli Heyetinin iptale ilişkin kararı bu sayıyı bulunmasını engelledi.

İnternet ortamında ön başvuruları kabul olunan adaylar mülakatlara katılma umuduyla belgelerini itina ile hazırladılar. Başvuru yapan adaylar ve aileleri memurluk hayali kurarken yeterli sayıya ulaşılamadığı ilanıyla umutlarını da bu alımla ilgili askıya aldı.

İPTAL KARARI

//www.tosya.gov.tr/default_b0.aspx?id=820

YENİ SINAV KARARI

//www.tosya.gov.tr/default_b0.aspx?id=810


Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2012, 13:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim kurtarıcı
ibrahim kurtarıcı - 8 yıl Önce

belliki beklenen şahıslar başvuruda bulunmadı henüz.her kaymakamlık kendi hemşerisini almak için özel şartlarda kendi ilçesinde ikamet etme şartı ararken bizim kaymakamlığımız böyle bir şart aramamakla birilerini beklediğini açıkça ortaya koymuştur.bu kadar işsiz varken nasıl olurda az başvuru olur!!!bir de bölüm şartı var oda ayrı mevzu...herneyse anlayan anladı!!!

ibrahim kurtarıcı
ibrahim kurtarıcı - 8 yıl Önce

böyle bir önemli haberi yayınlama cesaretinizden dolayı sizleride tebrik eder başarılar dilerim...

BULUNURRRR
BULUNURRRR - 8 yıl Önce

başka iş vardir.

numan erdin
numan erdin - 8 yıl Önce

bu kadar olmaz ne biçim adalet bu 4 yıllık üniversite okut çocuğuna ayırımcılarla karşılaş yazıklar olsun yazıklar.

SIRADAKİ HABER