Tosya Sedef Ahşap Firmasından muhteşem Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Videosu


buraya tıklayınız

Haber:Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesOrganize Sanayide Ahşap Sektörü alanında hizmet veren ve ilçenin yüksel değeri Tosya Sedef Ahşap Sanayi 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Tosyalı Şehitlerimiz için muhteşem bir video hazırlayarak sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.Kısa süre için yüzlerce beğeni alan video sonrası yaptıkları yorumlarda Sedef Ahşap firması yetkililerine olumlu yorumlarda bulundu.

www.tosyahaberleri.com haber sitesi olarak Sedef Ahşap firmasına hazırladıkları '' Çanakkale Zaferi V eTosyalı Şehitlerimiz''için şükranlarımızı sunarız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Bayar
Ahmet Bayar - 9 ay Önce

Tosyalı Sedef Ahşapı tebrik ediyorum Şehitlerimizin ruhları şad olsun Kademisyenler ve araştırmacılardan rica ediyorum Tosya Suluca köyünden Çanakkale ye ve kurtuluş savaşına 77 yiğidimize gitmiş 7 si dönmüş 70 inin akıbeti belli değil şehitmi yoksa kaçakçı bunların araştırılmasını bekliyoruz

Zeytuni
Zeytuni - 9 ay Önce

Öncelikle, bu kutlu günde özel bir firmamızın yapmış olduğu bu video muhteşem, inşaAllah diğer firmalara örnek olur, bu iş gönül işidir. Firma sahiplerini tebrik eder, bereketli kazançlar dilerim.

Mustafa Zat
Mustafa Zat - 9 ay Önce

Şehidine sahip çıkan kişi ve kurumlara sosuz selam ve saygılar.Sizlerle gurur duyuyorum.

SIRADAKİ HABER