Tosya İmam Hatip Lisesi Mezunları 47 yıl sonra buluştu

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 47 yıl önce mezun olan İmam Hatip Lisesi öğrencileri Kurban Bayramı’nda okul bahçesinde buluştular.

Tosya İmam Hatip Lisesi okulundan mezun olduktan sonra 47 yıl boyunca öğretmenleriyle buluşamayan öğrenciler, yıllar sonra İmam Hatip Lisesi bahçesinde bir araya gelerek hem okuldaki anılarını tazelediler hem de unutulmaz anlar yaşadılar.

Okuldan mezun olduktan sonra yıllarca buluşamayan, yurdun dört bir yanına dağılan Tosya İmam Hatip Lisesi mezunları yıllar sonra Tosya İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları tarafından düzenlenen programda bir araya geldi.

Aynı zamanda Tosya İmam Hatip Lisesi eski müdürleri ve öğretmenlerinin katıldığı program Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Mustafa Kemal Paşa İlçe Müftüsü Ahmet Büyükgül’ün duasından sonra Okul Müdürü Hasan Çolakoğlu’nun ev sahibi olarak yapmış olduğu konuşma ile devam etti.

Dernek başkanı İsmail Özdemir 2019 da kurulan derneğin faaliyetleri ile ilgili kısa bir değerlendirme konuşması yaptı. Toplantıya katılan mezunların arasında bulunan Yargıtay 10. Daire Başkanı Mehmet Faik Ateş, Çorum İl Müftü Yardımcısı Fatih Kaya, Eski Müdürlerden Mehmet Çağılcı, Necip Kapancı kısa bir konuşma yaptılar. Daha sonrasında okul yemek hanesinde yenilen yemekler ve sohbet eşliğinde karşılıklı içilen çaylarla programa son verildi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oğuz Kurtoğlu
Oğuz Kurtoğlu - 9 ay Önce

vay efendim virgül kadar eğilmedik diyorlar, orada konuşma yapan tanıdıklarımın hepsi biryerlere gelmek için virgülü bırak eğiliyoruz diye yuvarlanan kişiler

Alp Bozkurt
Alp Bozkurt - 9 ay Önce

ekip baya çalışıyor anlaşılan fotoğraf çektirdikleri arka planda bile boyalar dökülmüş :)

Kime göre neye göre?
Kime göre neye göre? - 9 ay Önce

Burada mezun sıfatıyla katılan katılımcıların belli başlıları zaten bir yere gelmiş insanlar. %20 si bürokrat diplomat. Bu işi organize edenlere bakın ne tarafa biat? 47 yıl önce ile alakası yok. Kim nasıl düzenledi ya gayb! Koskoca İHL geçmişinde 1 2 hoca mı var? Nerede İhl yi ihl yapan zekeriya hocalar, hasip hocalar, hüseyin hocalar, ayhan hocalar, İsmet hocalar? Nerede bugün alayı Tosya ihl mezunu olan imamlar? 10 da 1 i bile yok. Haberleri var mı?

Alp Bozkurt
Alp Bozkurt - 9 ay Önce

ekip baya çalışıyor anlaşılan fotoğraf çektirdikleri arka planda bile boyalar dökülmüş :)

Mustafa
Mustafa - 9 ay Önce

Yaşayan hocalarımıza sağlık afiyet vefat edenlerine Allah tan rahmet dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307