TOSYA HEYETİ DOĞALGAZ YAKMA TÖRENİNE KATILDI

banner315

TOSYA HEYETİ DOĞALGAZ YAKMA TÖRENİNE KATILDI
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

 Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Kar-Gaz yetkilileri dün Bozkurt ilçesinde düzenlenen programda 4 ilçeye ilk Doğalgaz ateşini yakma törenine katıldı.

Bozkurt ilçesinde düzenlenen programa Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgi,AK Parti Tosya ilçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi ve ilçe yönetiminden Mustafa Takır katıldı. Gün boyu devam eden programda Bakan Fahri Dönmez ve Kar-Gaz yetkilileri komşu ilçelerden katılan Belediye başkanları ve parti yöneticileri ile kısa sürede olsa ikili görüşmeler yaparak ilçelerindeki enerji, Doğalgaz konularından Talep-Şikayet ve isteklerini dinleyerek not aldılar.

Tosya’dan programa katılan yönetici ve siyasilerin ilçede vatandaşların sık sık gündeme getirdikleri Doğalgaz aboneliğinde yaşadıkları mağduriyetin giderilmesi yönünde Kar-Gaz’ın tekrardan Tosya ilçesine şube açılması taleplerinin ne yönde geliştiği ve nasıl sonuçlanacağı soruları merakla beklenmekte.    

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner323
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 11 ay Önce

Görüşme olsaydı reis ve gidenler bir açıklama yaparlardı bence. Belkide görüşme olmadı. Bekliyoruz tekrar Kargaz şubesi.

Oykuseher
Oykuseher - 11 ay Önce

Bir gazeteci olarak da böyle bir başlık atmanızı kınıyorum şiddet her şeklisine Hayır diyorum akli dengesi Yerinde Olsa zaten öyle gezmez

Asrustos
Asrustos - 11 ay Önce

Belkide yazdiklarimi yayinlayamazsiniz cunku gercekler acidir

MEHMET YURT
MEHMET YURT - 11 ay Önce

KARTLI SAYAÇLAR OLSA KEŞKE TOSYA ZİRAAT BANKASI ŞUBESİNDE OLAN YAZIN ALIRIZ ŞOK FATURA DA OLMADAN KULLANIRDIK AMA SİYASİLER Bİ ŞUBEYİ AÇTIRAMIYORKEN BİZEDE KARTLI SAYAÇ VERMEZLER..

tosya sevdalısı
tosya sevdalısı @MEHMET YURT - 11 ay Önce

kartlı sayaç uygulaması yoksa siyasiler ne yapsın.istanbuldaki ve buyukşehirdeki herkes doğalgaz ucreti veriyor.tosyalılar herşeyde olduğu gibi doğalgazdada paranın hesabını yapıyor.yapmayın kardeşim birdahamı dünyaya geleceksiniz.altınları biriktereceğinize biraz harcayın

tosyalı
tosyalı - 11 ay Önce

artık tamam kış yanaşıyor şu kadar doğalgaz faturası geldi ,bu kadar geldi ,tosyada tek muhabbet bu olur,hep manasız muhabbetler

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307