Tosya'da TOGG Heyecanı

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Yerli ve milli otomobilimiz TOGG, çıkmış olduğu Batı Karadeniz turunda bugün akşam saatlerinde Kastamonu ilimize gelmesinin ardından bir sonraki durağı Tosya ilçemiz oldu.

Ak Parti Kastamonu Milletvekili adayı Mehmet Umur’un şoförlüğünü yaparak Tosya Cumhuriyet Meydanı’na gelen TOGG, Tosyalı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Yağmurlu havaya rağmen meraklı gözlerle aracı inceleyen Tosyalılar, TOGG ile fotoğraf çekinmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2023, 22:33

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 hafta Önce

Meydandaki kaç kişi alabilecek bu arabayı. Bu arebanın sahibi kim, fabrikanın sahibi türkiyenin zenginlerinden 3-4 kişi ortaklı fabrika. Neden akp ye malzeme yapılıyor. Eğer devlet yaptı ise akp okobüsünün ne işi var orda inşAllah herkesin alabileceği bir araba olur.

a.ak
a.ak @Vatandaş - 3 hafta Önce

mübarek güzel olmuş maşaAllah barekAllah desene yapılmış işte.

Tosyalı
Tosyalı - 3 hafta Önce

Memleketimin şu görüntüsünden, seçim arefesinde bu siyasi faydalanmadan, arşı alaya vurmuş bu cahillikten vAllahi de utandım.

Ali yavuz
Ali yavuz - 3 hafta Önce

Yüzde 70 i montaj olup seçim için alalacele yurt dışından getirilen, devletin sıfır hissesi olan, tamamen özel teşebbüsün ürettirdiği bir araç. Geri kalmışlığın bariz göstergesi. Elin cavuru 2- 3 aylık maaşıyla bizim hayal edemediğimiz araçlara binerken bırakın asgari ücrerliyi memurun bile yanından geçemeyeceği bir aracın peşinden gitmek

Hüseyin Töl
Hüseyin Töl - 3 hafta Önce

Anlaşılıyor ki tosyalıda menfaat peres olmuş

Mehmet Ali
Mehmet Ali - 2 hafta Önce

60 sene once Tosyaya yeni bir araba geldim mi. Herkes arkasindan kosardi. 60 sene geriye gitmisiz. Cocuklugum aklima geldi.

Dogrucu
Dogrucu - 2 hafta Önce

Ali Yavuz Git o gavurun memleketinde yaşa.Begenmeyeni Zorla tutmuyorlar ülkede.

dersaadet
dersaadet @Dogrucu - 2 hafta Önce

akın akın gidiyorlar zaten. savunma sanayii' nden muhendisler, doktorlar, gittiler. gitmekteler. reis, vakti zamanında giderlerse gitsinler demisti. sonrasinda da giden doktorlara cagri yapip yuvaniza donun demisti.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307