TOSYA'DA DÜZENSİZ PARK SORUNUNA ÇÖZÜM

banner294

TOSYA'DA DÜZENSİZ PARK SORUNUNA ÇÖZÜM

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, şehir merkezinde yanlış park yapan araçların sürücülerine ceza yağdırdı.

Denetimlerin artarak devam edeceği bildirildi.
Şehir merkezi genelinde uygunsuz park edilen araçlarla ilgili yapılan denetimlerde birçok araca para cezası kesildi. Şehir merkezinde yaşanan trafik kargaşasını önlemek ve gelişi güzel yapılan parklarla ilgili denetim yapan İlçeEmniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri,özellikle Yemeniciler Çarşısı,Çay boyu caddesi ve Namazgah caddelerinde çalışma başlattı. Yapılan denetimlerde yanlış park yapan araçların fotografları çekilerek her birine para cezası kesildi. Yapılan denetimlerde trafik ekiplerinin ilk olarak araç sahiplerini uyardığı ve yapılan uyarılara rağmen araçlarını kaldırmayan araç sahiplerini para cezasıyla cezalandırdığı görüldü.

Amaçlarının vatandaşa para cezası kesmek olmadığını belirten yetkililer, ilçe merkezinde yaşanan trafik sıkışıklığını önlemek olduğunu bildirdi. Uygulamaların bundan sonraki günlerde de devam edeceği açıklandı.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vicdansızlar
Vicdansızlar - 1 yıl Önce

Milletin borcu harcı geçim telaşesi gırtlağa dayanmış daha nasıl batırabiliriz diye bakıyorlar herhalde! Ekmekçinin arabası köşedeki manavın arabaları sobacının el arabaları helvacınon peyzajı lokantacının dubaları 7 gün 24 saat esasına dayalı olarak kaldırım ve park yerlerini işgal etsin onlara kuruş ceza gelmesin! İki dakika o dükkanlara giren insanlara ceza kesilsin! Zehri zıkkım olsun arabalarına eşyalarına park yerlerini işgal eden ve ettirenlere!!!

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Namazgah caddesinin saginami yoksa solunammi park yapilmasi gerkli

Sait durușgen
Sait durușgen - 1 yıl Önce

Dűkkanların ōnlerine yayılmalarına engel olunsun. Yaya yolundan gidileceğini yok. Dűkkanın ōnűnű ișgal edenlere belediye kira ALSIN.

SAF TOSYA’LI
SAF TOSYA’LI - 1 yıl Önce

Cevizci Marketin önünde ikinci sıraya park etmiştim. Hemen içeriye bir şeyler söyleyip iki dakika sonra gitmiştim. O arada aşağıya doğru polis aracı geçmişti. Amcalar hemen bir hafta içinde fotoğrafı göndermişler. Ne yapalım..? Artık ceremesini ödedik.

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 1 yıl Önce

İyi olur inşAllah

oğuzhan
oğuzhan - 1 yıl Önce

çok yerinde olmuş

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307