Tosya'da 6.Sınıf Öğrencisi Muhtardan Yardım İstedi

Tosya'da 6.Sınıf Öğrencisi Muhtardan Yardım İstedi
banner271

buraya tıklayınız

Kastamonu’nun Tosya ilçesi Namık Kemal Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi Güzide Biçer başıboş sokak hayvanları sorununa çözüm bulması için mahalle muhtarına dilekçe yazarak yardım istedi.

İlçenin Dilküşah mahallesi Toki konutlarının bulunduğu mevkide başıboş sokak köpekleri çokluğu okula gitmekte olan öğrencilerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Öğrenci velilerinin duruma çözüm bulunması için yazılı ve sözlü olarak yetkililerden talepte bulunması rağmen sokak köpekleri sorunu mahallede korku ve paniğe neden oluyor.

Son olarak Toki konutlarında ikamet etmekte olan Namık Kemal Ortaokulu 6.sınıf öğrencisi Güzide Biçer Dilküşah Mahallesi Muhtarı İsa Bacaksız’a dilekçe yazarak yardım istedi.

Toki Muhtarı diyerek sözlerine başlayan 6.sınıf öğrencisi Güzide Biçer ‘’ Başıboş sokak köpeklerin çocuklardan uzak tutulmasını istiyorum.Bizler Okula gitmekten korkuyoruz’’ diyerek dilekçesini mahalle muhtarı İsa Bacaksız’a posta ile gönderdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Değersiz insan
Değersiz insan - 1 yıl Önce

Bu sokak hayvanlarını toplayıp bir barınakta bakmak bu kadar zor bir iş mi bu insanlarımızın bu çocuklarımızın değeri bu kadar ucuz olmaması gerek oysaki seçim zamanlarında bu gibi sorunlarımız çok basit bir şekilde çözüleceği vaatleri veriliyordu. Yazık yazık çok yazık. Güvendiğimiz dağlara kar yağdı.

Üç olukları
Üç olukları - 1 yıl Önce

Üç oluklarına da bakalım ne olur. Piknik mi yapıyoruz hayvanat bahçesi mi geziyoruz belli değil

Toki 2. Etap sakini
Toki 2. Etap sakini - 1 yıl Önce

Aynı sorun Hocaimat Mahallesi Toki komutlarında da var. 1 hafta önce 4 yaşında bir küçük kardeşimiz köpek tarafından ısırıldı. Köpeklerin barınakta devamlı bakılmasını istiyoruz, sokaklarda aşı ve bakımı yapıldıktan sonra bırakılmasını istemiyoruz... Acilen çözüm istiyoruz

Hüsamettin
Hüsamettin - 1 yıl Önce

Piknik sizin neyimize okula gitmek sizin neyinize pis insanlar.belediye başkanına muhtara oyu siz mi verdiniz.önemli olan sokak ta itlerin yaşaması. YaŞaSıN İTLİKKKK :)))

Topal solucan ve saz ekibi
Topal solucan ve saz ekibi - 1 yıl Önce

Gene iki gun kopekler gundemde kalacak
Daha sonra bu yazilanlar unutulacak
Ama gene de kopekler meydanda dolasiyor olacak
Yakinda sehri istila edecekler

Yabanci
Yabanci - 1 yıl Önce

Tosya çok ilgisiz bir şehir olmuş ne öğrenciyi dinleyen var nede halkı face lerde boy boy reklam var muhtarlarda bosveriyor sabahleyin kalkıp bı baksınlar köpekler sürü gibi

Alli
Alli - 1 yıl Önce

Kac kere bimer e yazdım hic bir şey cikmadi.

Süleyman zalim
Süleyman zalim - 1 yıl Önce

Ben de namık kemal de okudum. Sarı boyalı tek katlı olduğu zamanlarda . Çok köpek vardı. Ben de çok korkardım köpeklerden. 30 sene geçmiş. Demekki aynı sıkıntı devam ediyor.


SIRADAKİ HABER