Tosya Belediyesinden Örnek Sosyal Proje

banner294

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, sosyal sorumluk projesi kapsamında, ilçe genelinde personeliyle birlikte temizlik yaptı.

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediye Başkanlığı ve Personel Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında, Üçoluklar Mesire Alanı’ndan başlayarak Yunus Emre Mahallesi’ne kadar çevre temizliği çalışması yaptı.

Belediye Başkanı Volakn Kavaklıgil,Başkan Yardımcısı Mustafa Mola ve brim müdürleri ile Personelin katılımı ile başlatılan Çevre Temizliği Projesi saat 10:00 de Üçolukları mesire alanında başladı. Başkan Volkan Kavaklıgil gazetecilere yaptığı açıklamada ''  Gelecek nesillere, çocuklarımıza ve ailelerimize örnek teşkil edecek bir çalışma olacağı kanaatindeyiz. Temiz bir toplum, temiz bir çevreyle olur. O yüzden çevremizi temiz tutmamız gerekiyor. Belediyemiz bünyesinde Temizlik İşleri Müdürlüğümüz var ama, onlara da vatandaşlarımızın duyarlı olması halinde daha temiz çevreyi sunma imkanı sağlayacağız. O yüzden Allah nasip ederse, bizde bu farkındalığı memleketimizin içerisinde oluşturmaya çalışıyoruz. İnşallah hayırlı olur. Güzel olacağı kanaatindeyim. Burada sadece sosyal sorumluluk projesinden ziyade, belediye personeli burada güzel bir kaynaşma içinde birliktelik sağlıyor. Kaynaşmanın fazla olduğu, insanların bir birini sevdiği yerde, hizmet daha rahat yürür ve rahat gerçekleşir“

Başkan Kavaklıgil, önümüzdeki günlerde vatandaşlarında geniş katılımı ile çevre temizliği konusunda daha geniş katılımlı olarak bu tür etkinlikleri organize edeceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 08:27

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Esma
Esma - 3 yıl Önce

HELAL OLSUN. BAŞKANIM SİZE. BAZI BELEDİYE BAŞKANLARI ELİ ARKASINDA EMİR VERİRKEN HELAL OLSUN SİZE. SİZİ YETİŞTİREN ANNEYE HELAL OLSUN.

İdris KIRBAÇ
İdris KIRBAÇ - 3 yıl Önce

Reisim size helâl olsun görevinde başarılar dilerim Allah c.c yar ve yardımcınız olsun sulucalı idris KIRBAÇ..c.c. selamlar

Fazıl Koca
Fazıl Koca - 3 yıl Önce

Bence örnek bir davranış. Başarılarının devamını dilerim.

Gazi
Gazi - 3 yıl Önce

Sayın başkanım helal olsun size Allah yardımcın olsun her zaman yanınızda olacağız

Metin ozgebayram
Metin ozgebayram - 3 yıl Önce

Girişiminiz için takdir ediyorum İnşAllah halkımız bundan sonra bakkaldan sakız alsa kağıdını yere atmaz

Hasan
Hasan - 3 yıl Önce

Yorumları begenmeyenler başka partiden galiba

eses
eses - 3 yıl Önce

hasan isimli yorumcu herkes ayni partili olmak zorundami

iskilipli
iskilipli - 3 yıl Önce

tosya tsskoprudeki gibi ssvunma sanayi fabrikasini neden kacirdi.


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298