Tosya Belediyesinde Müdürlüklerde Görev Değişikliği

banner294

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Yeni Hizmet Ekibini belirledi

Tosya Belediyesinde Müdürlüklerde Görev Değişikliği
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrasında 2 dönemdir Belediyeyi elinde bulunduran AK Parti’nin seçimi kaybetmesinin sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi adayı ve Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’in görevi devralması ile Tosya Belediyesinde gündem oluşturan değişiklikler yaşanmaya devam ediyor.

Tosya Belediye tabelasının kaldırılıp yerine T.C. Tosya Belediye tabelasının asılması ile başlayan süreç, bina içerisindeki tadilat ve düzenleme çalışmaları ile gündem oluşturmaya devam ediyor.

Ramazan Bayramı sonrası yoğun bir çalışma temposu içine girecek olan Tosya Belediyesi bünyesindeki müdürlüklerde yapılan görev değişikliklerinin ilgili müdürlüklere tebliğ edildiği öğrenildi.Tosya Belediyesi bünyesindeki 14 müdürlükte görevli müdür ve müdür vekillerinin görev yerlerinin bazılarında değişiklikler yaşandığı, bazılarında ise herhangi bir değişiklik yapılmadığı öğrenildi.

İşte Tosya Belediyesi bünyesindeki 14 müdürlükte yaşanan bazı değişiklikler:

Tosya Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü olarak Kâmil Emirmustafaoğlu göreve devam etmekte,

Tosya Belediyesi Çevre Koruma Hizmetleri Müdürü Sıtkı Danacı Yazı İşler Müdürü Olarak görevlendirildi,

Tosya İtfaiyesinde görevli İbrahim Tabakoğlu Kültür ve Sosyal İşler Müdür olarak görevlendirildi,

Tosya İtfaiyesinde görevli İskender Taştemir İnsan Kaynakları ve Personel İşler Müdür olarak görevlendirildi,

Tosya İtfaiyesinde görevli Hasan Kırık, Mali Hizmetler Destek Hizmetleri memuru olarak görevlendirildi,

Tosya Belediyesi Çevre Koruma Hizmetleri ve Personel Müdürü Ahsen Çadıroğlu Çevre Koruma Hizmetleri Müdürü olarak görevlendirildi,

Tosya Belediyesi Destek Hizmetleri personeli Şevki Tomak, Zabıta Memuru oiarak görevlendirildi

Tosya İtfaiyesi personeli olarak Burhan Taştemir görevlendirildi,

Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürü Kemal Vural görevine devam etmekte

Tosya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü; Şükrü Tekin görevine devam etmekte

Tosya Belediyesi İtfaiye Müdürü Mümtaz Büyükmaçal göreve devam etmekte

Kum Ocağı ve Parke Üretim Tesisi Sorumlusu; Onur Eseroğlu göreve devam etmekte

Mali Hizmetler Müdürü; Muammer Şahin göreve devam etmekte

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 23:12

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
tzl
tzl - 3 yıl Önce

anladığım kadarıyla ülkü ocağı eski başkanlarına ballı müdürlük ya da salla baş al maaş görev vermek gerekiyor. sonuçta onlar vatansever. ayrıca ülkü ocağı başkanıysan belediyede maaşın işler aynı zamanda dışarıda dükkanın işler. vatanseverlik bunu gerektirir. bunu da kabul etmezsen belediye tesisine çöker paraya para demezsin.kimse yadırgamasın.

Terfii
Terfii - 3 yıl Önce

Müdürlüğün ön koşulu sanırım itfaiyecilik. Umarım seçilirken liyakat esas alınmıştır da şüpheci yaklaşımda olan bizler haksız çıkarız.

Ortak Akıl
Ortak Akıl - 3 yıl Önce

Bu ülkenin en büyük sorunu terör sorunudur. Terör sorunundan sonraki en büyük sorun ise bana göre liyakat sorunudur. Tosyanın liyakati de herhalde itfaiyeden geçmeyecektir. Bu Tosyalı belli bir süre belediyenin çok borcu var! söylemlerine belki bir süre ses çıkartmayacaktir lâkin yine de hizmet bekleyecek ve böylesi kiyak atamaları da bir yere yazacaktir. Unutulmamalidir ki, Tosya seçmeni kırılgan bir yapıdadır. Kaldı ki son secimide belirleyen yegâne etken, iktidar partisinin göz göre göre seçmen gözünde bitmiş bir adayla yarışa girmesidir. Eskiye nazaran yeni baskan doneminde de üzülüyoruz ki yine aynı filmler izlettirilecektir. Keşke Tosyamiz kazansa diyeceğiz ama sozlerimiz yine bu gidisle aynı kalacaktır. Ah vah ah vah.

Ayşenur T.
Ayşenur T. - 3 yıl Önce

MaşAllah başkanım Tosyamınızın sorunlarını çok hızlı bir sekilde çözmeye başladınız. İlk gün Hz ömerin adaleti ile çalışacağız memleket için demiştiniz.. Sanırım Çabuk unuttunuz sözünüzü çok mu aciliyeti vardı bu arkadaşların görev değişikliğine ? Yapılan değişikliklerin gerekcesinide açıklayın lütfen...

Asım yaygıcı
Asım yaygıcı - 3 yıl Önce

Sayın başkanım işAllah miliyetçi hareket partisi eski yönetim gibi kim gibi kim partimizden diyerek ise almaz yer değişikliği yapmaz

hasan
hasan - 3 yıl Önce

Hayırlı olsun
Tosya kazanır inşaAllah

Gurbetci
Gurbetci - 3 yıl Önce

Yazi isleri muduru isabetli olmus.aslinda liyakatsizken mecburiyetten forev verilen bir mudurdu eskusi.kinamak icin demiyorum.cok isim dustu.sanki orada mudur deilde evrak memuru gibi urkek kararsiz tutarsiz davranislarina sahit olsum.adini dahi bilmuyorum cunku yilda bir geldigim memleketim tosyada mutlaka bu adama bir işim dustu.her defasinda hicmi liyakat sahibi biri yokda bu kusiyi yazi isleri muduru yapmislar derdim icimden.

Erdal İpoğlu-Mimar
Erdal İpoğlu-Mimar @Gurbetci - 3 yıl Önce

Gurbetçi rumuzlu kardeşimin yorumuna cevabımdır...Adını dahi bilmediğiniz,liyaketsizce,evrak memuru gibi çalıştığını iddia ettiğiniz ve mecburiyetten Yazı İşleri Müdürü yapılmış kişi olarak söylediğiniz kişi benim. 29 sene boyunca belediyede mimar olarak çalışmış, Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Belediye Başkan Yardımcılığı yapmış bir Mimar liyakatsız ise,sizin liyakattan anladığınız nedir? Anlayabilmiş değilim. Gurbetçi kardeşim,sizce liyakat nedir acaba? Size karşı yanlışımız neyse bilelim ki,başkalarına da aynı şeyleri yapmayayım? Hatamızı,kusurumuzu,suçumuzu ve eksiğimizi bilmek isterim. Saygılarımla...

HALİL İBRAHİM KOÇKAN
HALİL İBRAHİM KOÇKAN - 3 yıl Önce

HAYIRLI OLSUN.GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLERİM.MEMLEKETİMİZE HAYIRLI HİZMETLER YAPANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN.


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298