Tosya Belediyesi Gücüne Güç Kattı

Tosya Belediyesi Gücüne Güç Kattı
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediyesi gücüne güç katmaya devam ediyor. Her hangi bir kredi ya da hibe kullanmaksızın kendi öz kaynakları ile araç ve iş makinası parkurunu genişleten Tosya Belediyesi son olarak manevra kabiliyeti yüksek özellikle dar noktalarda kolayca hizmet verebilecek çok amaçlı mini kazıcı yükleyiciyi envanterine kazandırdı.

Tosya Belediyesi’nin hizmet ağının son dönemde oldukça genişlediğini ve kaliteli hizmetin sunulduğunu ifade ede Başkan Volkan Kavaklıgil bu yönde yatırımların yapıldığını, yapılmaya da devam edeceğini kaydetti.

Geçtiğimiz süreçte farklı bir çok araç ve iş makinası ile operasyon kabiliyetinin yükseltildiğini ifade eden Başkan Kavaklıgil, bununla birlikte üretime yönelik araçların da modernleştirilerek kapasitesinin arttırıldığını vurguladı. Yeni çok amaçlı mini kazıcı yükleyici aracın Tosya  coğrafyasında son derce verimli hizmetlere imza atacağını kaydeden Başkan Kavaklıgil; “Kompakt boyutları, kendi ekseni etrafında tek noktada 360 derece dönebilme yeteneği, yükleme kolaylığı sağlayan muz bom geometrisi, standart donanım olarak sunulan ekstra hidrolik hatları ve farklı ataşmanları da kullanabilme özelliği ile hem yükleyici hem de kazıcının yapabileceği tüm işleri tek bir makine ile yapacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET ALİ
MEHMET ALİ - 2 gün Önce

BAŞKAN ÇOK MERAKLI ARABALARIN ÇEŞİTLİSİNE BİNMEYE. TOSYADAKİ HAYVANLAR ÜÇ OLUK MAHALLELERİN KALKINMAYIŞI BUNLAR GÖZARDI AMA BEYİMİZ ARABAN ARABAYA GAZETEDEN GAZETEYE POZ VERİSN. BİZDE VAADLERİNE İNANIP OY VERELİM SUÇ BİZDE

Muhammed Ali
Muhammed Ali - 2 gün Önce

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI SADECE NAMMM PEŞİNDE FAALİYETLERİM DEDİĞİ OLAYA BAK. TOSYA REZİL DURUMDA ARTİSTLİK PEŞİNDE

sırrı kemal
sırrı kemal - 2 gün Önce

Söyle de kimse inanmasın. Aman Aman ne iş ne iş arabadan arabaya binmekten başka ne biliyor. Tosya berbat aklının ucundan bile değil. Üstelik selam ver aleyküm selam demez öyle kendini çok beğenmiş

Neriman Hanım
Neriman Hanım - 2 gün Önce

ayyyyyy sanki dersin cumhur başkanı havasına bak

SIRADAKİ HABER