Tosya Belediyesi Gücüne Güç Kattı

Tosya Belediyesi Gücüne Güç Kattı
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediyesi gücüne güç katmaya devam ediyor. Her hangi bir kredi ya da hibe kullanmaksızın kendi öz kaynakları ile araç ve iş makinası parkurunu genişleten Tosya Belediyesi son olarak manevra kabiliyeti yüksek özellikle dar noktalarda kolayca hizmet verebilecek çok amaçlı mini kazıcı yükleyiciyi envanterine kazandırdı.

Tosya Belediyesi’nin hizmet ağının son dönemde oldukça genişlediğini ve kaliteli hizmetin sunulduğunu ifade ede Başkan Volkan Kavaklıgil bu yönde yatırımların yapıldığını, yapılmaya da devam edeceğini kaydetti.

Geçtiğimiz süreçte farklı bir çok araç ve iş makinası ile operasyon kabiliyetinin yükseltildiğini ifade eden Başkan Kavaklıgil, bununla birlikte üretime yönelik araçların da modernleştirilerek kapasitesinin arttırıldığını vurguladı. Yeni çok amaçlı mini kazıcı yükleyici aracın Tosya  coğrafyasında son derce verimli hizmetlere imza atacağını kaydeden Başkan Kavaklıgil; “Kompakt boyutları, kendi ekseni etrafında tek noktada 360 derece dönebilme yeteneği, yükleme kolaylığı sağlayan muz bom geometrisi, standart donanım olarak sunulan ekstra hidrolik hatları ve farklı ataşmanları da kullanabilme özelliği ile hem yükleyici hem de kazıcının yapabileceği tüm işleri tek bir makine ile yapacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Ali
Muhammed Ali - 6 ay Önce

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI SADECE NAMMM PEŞİNDE FAALİYETLERİM DEDİĞİ OLAYA BAK. TOSYA REZİL DURUMDA ARTİSTLİK PEŞİNDE

Çükündür
Çükündür @Muhammed Ali - 6 ay Önce

İki yabancı firmanın Nişasta bazlı şeker üretiminden dolayı çükündür ekemez olduk. Doğal şekerimizden olduk, çükündürden para kazanamaz olduk, şeker fabrikalarının bir çoğu satıldı. Durumlar vahim. Çükündür meselesine bir çare bulamadık Para edecek yerine ekebileceğimiz yapraklı bir bitki bulamadık. Ne iş yapalım, nasıl geçinelim şaşırdık gitti. Çükündür meselesi milliyetçi bir meselidir. Dindar milliyetçi muhafazakar vatan sever insanlar çükündür ekimine bir çözüm bulmalıdırlar.

sırrı kemal
sırrı kemal - 6 ay Önce

Söyle de kimse inanmasın. Aman Aman ne iş ne iş arabadan arabaya binmekten başka ne biliyor. Tosya berbat aklının ucundan bile değil. Üstelik selam ver aleyküm selam demez öyle kendini çok beğenmiş

Neriman Hanım
Neriman Hanım - 6 ay Önce

ayyyyyy sanki dersin cumhur başkanı havasına bak

MEHMET ALİ
MEHMET ALİ - 6 ay Önce

BAŞKAN ÇOK MERAKLI ARABALARIN ÇEŞİTLİSİNE BİNMEYE. TOSYADAKİ HAYVANLAR ÜÇ OLUK MAHALLELERİN KALKINMAYIŞI BUNLAR GÖZARDI AMA BEYİMİZ ARABAN ARABAYA GAZETEDEN GAZETEYE POZ VERİSN. BİZDE VAADLERİNE İNANIP OY VERELİM SUÇ BİZDE

Sevdanur
Sevdanur @MEHMET ALİ - 6 ay Önce

Ağzına sağlık Allah razı olsun çok güzel ifade ettiniz

SIRADAKİ HABER