Tosya Belediyesi Bahçelievler Mahallesinde

banner294

Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bahçelievler Mahallesi’nde soğuk asfalt çalışmalarına başladı.

Tosya Belediyesi Bahçelievler Mahallesinde
banner278
Bahçelievler mahallesinde bir günde 20 bin metrekare asfaltla üst yapı kaplamasını tamamlayan ekipler aynı zamanda alan üzerindeki ara sokaklarda da zemin tesviyesi yaptı.
Tosya'yı daha modern bir kent haline getirmek için şehir merkezinden uç noktalara kadar tüm bölgelerde çalışma yürüttüklerini söyleyen Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş ve Bahçelievler Mahalle Muhtarı Halim Koçak ile birlikte yaptığı incelemeler sırasında son dönemde ilçenin büyük ana caddelerinde alt ve üst yapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini ifade etti.

Başkan Şahin Bahçelievler Mahallesi’nde oldukça köklü bir hizmeti gerçekleştirdiklerini ifade ederek; “Tosya’mızı daha modern bir hale getirmek için tüm imkânlarımızla, mahallelerimizin hepsine hizmet götürmeye gayret ediyoruz. Kentimizin hemen hemen her yerinde asfalt, kaldırım, park ve yeşil alan çalışması var. Altyapısı ve kaldırımı yapılmış mahalleler, yaptığımız planlama doğrultusunda asfaltlanıyor. Özellikle merkez mahalleler dışında kalan bağ yollarında da yol yapım çalışmalarına geçtiğimiz zaman içerisinde ağırlık verdik. Ekiplerimiz şu an Bahçelievler Mahallesi'nde soğuk asfalt serimi gerçekleştiriyor. Daha sonra yapılan planlama doğrultusunda şehir merkezinin uygun görülen noktalarında da asfalt çalışmaları yürütülecek” dedi.
Not:Haberimizde adı geçen kişilerin haberlerimize itiraz hakkı bulunmakla birlikte, haberlerde hata olduğunu teyit etmeleri durumdan düzeltme metni yayınlanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2016, 07:53

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
salih
salih - 6 yıl Önce

Şu kösen ark ını yarıda bırakınız onuda tamamlasanız insanları büyük bir sıkıntıdan kurtarmış olurdunuz

boga bogan
boga bogan - 6 yıl Önce

Bazi bag yollarinin yapilmadigini goruyoruz bu bolgelerde ayrimcilik yapiliyor.

Corumlu
Corumlu - 6 yıl Önce

Osmanlı parkı ucoluklari ve carsinin ortasından kanal üstündeki park bir an önce modern hale getirilmelidır. ..özellikle osmanlı parkı ihtiyaca cevap vermemektedir şu anki haliyle kaderine terk edilmiş biryer konumundadir çocuk oyun parkları eski ve küçük lambaları deseniz çok eski ve tosyaya yakismamaktadir. ..daha güzel modern hale getirelek tosya nin eskimiş yüzü degistirilebilir. ...

Metin
Metin - 6 yıl Önce

Tosya da yol yapılmıyor. Sadece kum dökülüyor. Allah rızası için söyleyin, yapılanlara yol deniyorsa , kendimizi kandırıyoruz demektir.

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif