TOSYA BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL BASIN TOPLANTISI

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Üçolukları’nda düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’e Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Tabakoğlu eşlik etti.

Kahvaltıda konuşan Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil başkanlığı dönemindeki icraatları tek sıralayarak pandemi ile geçen yılları kayıp yıllar olarak nitelendirdi.  Seçim beyannamesini yanlarında taşıdıklarının altını çizen Başkan Kavaklıgil, meydanlarda söz verdiklerini bir bir gerçekleştirmeye çalıştıklarını ve gerçekleşen projeleri de kamuoyu ile paylaştıklarını ifade etti.

Seçim meydanlarında verdikleri sözün arkasında olduklarının altını çizen Başkan Kavaklıgil; sıcak ve soğuk asfalt ile birlikte yaya yolları, mezarlığın revizesi, parklar, yüzme havuzu, Kuruçay revizesi, şehirlerarası otobüs terminali, galericiler sitesi, hayvan pazarı, adalet sarayı, İpekyolu Fuarı gibi projelerde çoğunun bitme noktasına geldiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2022, 09:18

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 9 ay Önce

Merhum Başbuğ Alparslan Türkeş'in "BAŞARI İÇİN MUNTAZAM PLÂNLI ÇALIŞMAK LAZIMDIR. SON NEFESİMİZİ VERİNCEYE KADAR ÇALIŞACAĞIZ" sözünü şiar edinen Sayın Volkan Başkan ve ekibini tebrik ediyorum. Allah (CelliCelâleHu) başarılarınızı daim eylesin.

Tosyalı Tosyalı
Tosyalı Tosyalı - 9 ay Önce

Emeğine sağlık Başkanım Baş Tacısın....

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 9 ay Önce

Emeğinize yüreğinize sağlık Başkanım

tosyalı
tosyalı - 8 ay Önce

ahmet bayar isimli yorumcu kim ne yapsa yada yapmasa teşekkur ediyor ,herşeye teşekkur ediyor

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307