Tosya Belediye Başkanı Dev Proje için Start verdi

Tosya Belediye Başkanı Dev Proje için Start verdi
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediyesi bölgesinde lider ve modern bir kent vücuda getirmek adına vizyon projelerini bir bir hayata geçirirken son olarak Çorum Belediyesi tarafından hizmete sunulan modern mezbahane, hayvan pazarı, sokak hayvanları barınağı, kısırlaştırma üniteleri ve tanzim satış reyonları yerinde incelendi.

Belediye Başkanımız Volkan Kavaklıgil beraberinde teknik heyetle birlikte yaptığı incelemelerde özellikle sokak hayvanlarına yönelik yapılacak çalışmalarla birlikte modern mezbahane üzerinde durduklarını kaydetti. Ayrıca konumu itibariyle oldukça önemli bir noktada ilçemizin yer aldığını ifade eden Başkan Kavaklıgil bölgede bulunan üreticiler tarafından da hayvan pazarının yoğun bir şekilde kullanıldığını bu minvalde pazarın daha da modern bir hale getirilmesi için çalışmaların yoğunlaştırıldığı müjdesini verdi. Yapılan yerinde incelemenin oldukça verimli geçtiğini ifade eden Başkan Kavaklıgil Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkililerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
HASAN
HASAN - 11 ay Önce

gazeteci misin trol mü ?

erükgözlü
erükgözlü - 11 ay Önce

yalanla iftirayla kazım şahini devirdi. 1,5 yıldır göz boyamaktan başka bir icraat yok. 10 yıldır su kesintisi bilmezdik sayesinde bol bol su kesintisi yaşıyoruz.

billur
billur - 11 ay Önce

Kazım şahinin tırnağı olamaz. gazeteci çok bilmiş

Hayvansever
Hayvansever - 11 ay Önce

Öncelikle Çorum Belediye Başkanını kutluyorum sokak hayvanlarını düşünüp onlara yardım eli uzalttığı için ve barınak değilde sokak hayvanlarına sunulan huzurlu bir yuva gibi onların ihtiyaçlarını karşılamış keşke her belediye böyle olsa ayrıca Tosya Belediye Başkanımızada teşekkür ediyorum düşüncelerinden dolayı inşaAllah bizim Tosya mızdada sokak hayvanlarına değer verilerek bu şekilde Tosya daki canlarada bir yuva sıcaklığı vererek onlarada böyle imkan verir bir hayvan sever olarak sokak hayvanlarına sahip çıkılmasını canı gönülden çok istiyorum iyki varsınız Başkanım

buket
buket - 11 ay Önce

Tosyada şimdiye kadar hiç bi başkan gençler için de hayvanlar için de bir şey yapmamıştı Tosyada gençlik merkezi kuruldu başka sayesinde kendimizi Bi yönden kurslara katılarak geliştireceğiz ayriyeten hayvanlar için bir şeyler yapılması şarttı ve sonunda Bi başarıya daha atım atıldı teşekkür ederiz sayın başkanım

Selami KARAKAYA
Selami KARAKAYA - 11 ay Önce

MaşAllah, yolunuz açık olsun

Ahmet
Ahmet - 11 ay Önce

Herşey bitti ile köpekle uğraşın teşekür

SIRADAKİ HABER