TOSYA BASIN MENSUBLARI TİCARET ODASI BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

banner315

TOSYA BASIN MENSUBLARI TİCARET ODASI BAŞKANINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Basını Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Salih Tekeli’yi ziyaret etti.

İhlas Haber Ajansı Tosya Muhabiri Sedat Ağacıkoğlu ve ART 37 TV sahibi Serhat Ağacıkoğlu ile Açıksöz Gazetesi sahibi Mehmet Ünsal, gazete personelleri Özlem Külek ve Ahmet Çataloğlu, birlikte Tosya Basını geçtiğimiz ay yapılan seçimde Tosya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçilen Mehmet Salih Tekeli’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tekeli, basın mensuplarına teşekkür ederek bir süre sohbet etti. Organize Sanayi Bölgesinin genişlemesinden Tosya’daki ticarete kadar çok farklı konuların konuşulduğu ve sohbet ortamında geçen ziyaret fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Başkan Mehmet Salih Tekeli’ye tekrar hayırlı olsun dileklerini ileten gazeteciler, yeni görevinde başarılar dileyerek ayrıldı.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 10 ay Önce

Tosya'da hem yazılı hem de görsel BASIN faaliyeti yürüten mensuplarımız kendi imkanlarıyla bş şeyler yapmak için çabalamaktadırlar, emeklerine sağlık. BASIN İTİCİ GÜÇTÜR. Toplumu ilgilendiren her konu da resmi veya özel olsun ilgili kişi ve kurumlardan BİLGİ ALMA HAKKINA SAHİPTİR. Resmi veya Özel kurum ve kuruluşlardaki olumsuzlukları da GÜN YÜZÜNE ÇIKARTMAK Basının 1. Görevi olmalıdır. Nasıl her olumlu haberi günlük saatlik veriyorsak olumsuzlukları da haber yapalım ki MİLLET DOĞRU'ya ulaşmakta zorlanmadan. D O Ğ R U H A B E R E N B A Ş T A D E D İ K O D U Y U E N G E L L E R.. İlçe Kalkınmasında Belediye den sonra en önemli kurum Başta Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere diğer tüm odalarımızdır. Kooperatif ve Dernekler de basının merceği altında olsun ki TOSYA HAKETTİĞİ YERE GELSİN. Sağlıcakla.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307