Saadet Partisi Tosya Belediye Başkanı Aday Tanıtımı

Saadet Partisi Tosya İlçe Başkanlığı düzenlediği basın toplantısı ile 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimine katılacak olan Tosya Belediye Başkan Adayını tanıttı.


buraya tıklayınız

Sedat Ağacıkoğlu-Tosya

Parti binasında İlçe Başkanı Mehmet Torun, Belediye Başkan Adayı İsmail Akmanoğlu ve parti yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla düzenlenen basın toplantısı öncesi Emekli İmam Hatip İsmail Sarıoğlu tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ile açılış yapıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardında açılış konuşmasını Saadet Partisi Tosya İlçe Başkanı Mehmet Torun yaptı.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Tosya Belediye Başkan Adayı İsmail Akmanoğlu parti yöneticilerine ve katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başladı.  Tosya’ya hizmet için yola çıktıklarını belirten Akmanoğlu hedeflerinin işsizliği ve göçü önlemek olduğunu belirterek ekip çalışması yaparak istihdamı ve üretimi artırmak için çalışacaklarını söyledi.

Saadet Partisi Tosya Belediye Başkan Adayı İsmail Akmanoğlu, belediye hizmetlerinin yanında belediyenin insanları huzur ve mutlu etmek görevi olduğunu belirterek sanayicilere üreticilere yol göstermesi gerektiğini söyledi.

Akmanoğlu oturan bir belediye başkanı değil gezen bir başkan olacaklarına dikkat çekerek, halkın teveccüh edip başkan olduklarında haftanın belirli günlerinde mahalleleri dolaşarak halkın dertlerini sıkıntılarını dinleyeceklerini söyledi. Belediye başkanı eğer bir söz vermiş ve görevde kaldığı süre içinde verdiği sözü yerine getiremişse çıkıp özür dilemesini bilecek.Ben şimdiki belediye başkanından bunu beklerim''dedi.

Toplantı basın mensuplarının sorularının cevaplandırılmasıyla sona erdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar
Serdar - 1 yıl Önce

Doğrusunuz haklısınız Sizede katılıyorum en temiz kadro sizde ama Tosya için bu sefer iyi diyecez sizlerimde bunu desteklemeye davet ediyoruz saygılar

Kemal
Kemal - 1 yıl Önce

İyiler daima kazanır..

Murat
Murat - 1 yıl Önce

CHP iyi el ele Tosya güzel günlere Mustafa güvenç seninleyiz

Mehmet Oktan
Mehmet Oktan - 1 yıl Önce

Şimdiye Kadar dinledigim Tosya Adayları içerisinde Diksiyonu en iyi aday Ama konuya hakimiyet konusundada en geride aday. Dün gece istişare edilmiş. Hemen ertesinde aday sen ol kardeşim denilmiş gibi duruyor. Birde Sanayicilerin sorunlarını abartmaya gerek yok. Kimse batmış falan değil. Yapiacak bisey varsa devlet hukumet desteklerini acikliyor zaten. Bunu cok dile getirmeye devam ederseniz Bu sefer bu sanayicilerle ticaret yapanları ürkütürsünüz. Bunu çok dile getirmeden yapacağınız bir şey varsa yapılsın. Şuda var muhalefettesin ne yapabilirsinki zaten. Yapacagin şey ne olur gidersin işsiz kalan kardeslerimizden oy istersin onu ikna edersin. Işsiz kalan adamda bu işin sorumlusu iktidar partisi ile hemde onun destekçisi olan minik ortagi olan diger parti der. Ya sana verir oyunu yada başka diger adaya verir. Hayırlı uğurlu olsun. Birde arkadaşım Millet sizi bir tanısin. Kendinizi tanıtın. Ad soyad özgeçmiş nedir ne degildir. Bunları bilelim.

vatandaş
vatandaş @Mehmet Oktan - 1 yıl Önce

sayın oktan sanayicide sıkıntı yok demişsiniz de neye göre sıkıntı yok abartma nerde var sizce
bir metal sanayisine marangozlzar sanayisine organize sanayi ye gidin gezin neden işçi çıkartılıyor neden çalışmıyorlar bu sorun araaştırın . devlet destek veriyor demişsiniz neyre göre destek veriyor kime veriyor kredi kartı borçluların veriyor futbol kluplerine veriyor keyfi para harcayana veriyor. piayasaya çıkıp gezmek bakmak lazım ne oluyor nereye gidiyo bu ülke

SERDAR ABAZ
SERDAR ABAZ - 1 yıl Önce

BİR MAHALLE MUHTARI KADAR OY ALAMAYACAĞINI BİLEREK ADAY OLMALARI ŞAŞIRTICI...

Gurbetteki tosyali
Gurbetteki tosyali - 1 yıl Önce

Yorumcu kardeşlerim z bir tutturmuşlar ib ib birazdaha çalışın parçalayın şahini volkanlar fiskirsin dosyanın bagrindan

Bağımsız
Bağımsız - 1 yıl Önce

Bu kardeşimiz bu işi yapar yapacağına inanıyorum. Denemekte yarar var. Hayırlı uğurlu olsun

İsmail Akmanoğlu
İsmail Akmanoğlu - 1 yıl Önce

Çalışana iş çiftçi ve esnafa güç vermek Tosyamızın güçlenerek huzurlu ve müreffeh olması için bu sefer oylarınızı SAADET verin.


SIRADAKİ HABER