Rüyasında Gördüğü Türbede Son Vasiyetini Söylemişti

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Cenuni Baba Türbedarı Muzaffer Kum vefat etti.Yıllar önce haber sitemize vermiş olduğu röportaj da gördüğü rüyayı anlatan ve o gün ilçe yetkililerine ve Tosya halkından tek isteğini söyleyen Muzaffer Kum hayatını kaybetti.

Tosyamızın Manevi Büyüklerinden Cenuni Baba Türbesi bakımını gönüllü olarak yapan ve bu görev rüya ve mana aleminde kendisine verilen, bir çok mucizevi olayın son tanığı olan, Cenuni Baba Türbesi Türbedarı Muzaffer Kum vefat etti.

Muzaffer Kum için yarın öğle namazına müteakip cenaze namazı kılınacak ve Asri Mezarlıkta Aile Kabristanlığına defnedilecek.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2020, 21:57

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeytuni
Zeytuni - 2 yıl Önce

yazıda bir çok mucizevi kelimesi kullanılmış, bu kullanım çok yanlış, mucizeler rabbimizin izni ile peygamberler tarafından gösterilen olağanüstü hal hareket ve olaylardır. sin peygamber irtihal ettiğine göre mucizevi olaylar olmaz lütfen kelimeleri kendi manası içerisinde kullanırsak çok güzel olur.saygılar.

Ali karabacakoglu
Ali karabacakoglu - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Aile.ve sevenlerine sabunlarlar versin.

Deha
Deha - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin çok iyi insandı

Tosyali
Tosyali - 2 yıl Önce

Muzaffer amca çok efendi çok güler yüzlü bir insandi. misafirlerini çok güzel ağırlardi. Mekanın cennet olsun inşAllah

ERYİĞİT
ERYİĞİT - 2 yıl Önce

HEM CENUNİ BABA TÜRBESİNİ ZİYARET ETMEK HEM DE PİKNİK YAPMAK İÇİN BİRKAÇ KEZ GİTTİĞİMDE , HER DEFASINDA BİZİ GÜLER YÜZLE KARŞILARDI. KENDİNE HAS BİR SOHBETİ VARDI.
ALLAH RAHMET EYLESİN. MEKANI CENNET OLSUN.

kilkuyulu
kilkuyulu - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun güler yüzlü hoş sohbet bir kisiydi piknige ve türbeye gelenlere yardimci olurdu

Turkmen Sahin
Turkmen Sahin - 2 yıl Önce

Tüm herkesin düğün dernek mevlit cenaze ne varsa hepsinin yardımına koşan iyi bir insandı. Özetle iyi kötü gün dostuydu. Allah taksiratını hayra tebdil eylesin. Mekanı cennet olsun. Sevenlerine ve akrabalarına sabrı cemil nasip eylesin.

İsmail
İsmail - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298