İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kermes düzenlendi.

İhtiyaç Sahibi Öğrenciler Yararına Kermes
banner278

buraya tıklayınız

           Belediye Düğün  Salonu’nda, ilçede faaliyet gösteren Aral Fen Dershanesi kurumu tarafından hazırlanan kermes açılışına Tosya Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkan Yardımçısı Fazıl Ateş, İlçe vaizi Muhsin Özdemir, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mesut Güvercin ve çok sayıda vatandaş katıldı.            Kermesin açılış duasını ilçe vaizi Muhsin Özdemir yaptı. Açılış kurdelesini Kaymakam Mehmet Türköz, Başkan yardımcısı Fazıl Ateş ve İlçe vaizi Muhsin Özdemir birlikte kesti.


            Kaymakam Mehmet Türköz yaptığı kısa konuşmada ‘’ Hayırsever vatandaşlarımız tarafından eğitime katkı amacı ile düzenlenen bu kermes çalışmaların çok önemli olduğunu ve buradan elden edilen gelirin ihtiyaç sahibi öğrenciler yararına kullanılacak olması eğitime büyük kazançlar sağlayacağını  bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ederim‘’dedi.


            Konuşmalar sonrasında ilçe protokolü ve vatandaşlar kermesi gezerek öğrenciler yararına alışverişte yaptılar. Yaklaşık 1 hafta açık kalacak kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.. 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2013, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER