DOĞRAMACI VE CİVELEK’TEN ŞAHİN’E NEZAKET ZİYARETİ

Azdavay Kaymakamı Osman Doğramacı ve Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’i makamında ziyaret etti.

DOĞRAMACI VE CİVELEK’TEN ŞAHİN’E NEZAKET ZİYARETİ
banner278

buraya tıklayınız

Yapılan nezaket ziyaretinde Tosya ve Azdavay ilçelerinin kardeş şehir olduğu da dile getirilirken Kastamonu insanının bir bütün olduğu vurgulandı. Kısa bir dönem Abana Kaymakam Vekilliği yapan ve geçtiğimiz yıl çektiği kura ile Azdavay’a atanan Doğramacı, Başkan Civelek ile yaptığı nezaket ziyaretinde Tosya’nın oldukça büyük ve gelişmekte olan bir ilçe olduğunu vurguladı. Kaymakam Doğramacı Tosya’da oldukça sıcak karşılandıklarını da dile getirirken Tosya Belediyesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.

Belediye çalışmaları ve önümüzdeki süreçte de hayata geçirilmesi planlanan projelerle ilgili Kaymakam Doğramacı ve Başkan Civelek’e bilgi veren Başkan Kazım Şahin, yapılan ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Şahin Tosya ve Azdavay ilçelerinin folklorik özellikleri bakımından birbirine yakın olduğunu da belirtirken, Mart ayında yapılacak olan Başkentte Kastamonu Günleri ile de Kastamonu kültürünün tanıtılacağını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2013, 00:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER