BURAK BULUT-KURTULUŞ KUŞ SAHNEDE OHAREKETİ YAPTI

banner294


buraya tıklayınız

Festivalin 3’ncü gününde sahne alan Burak Bulut –Kurtuluş Kuş hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

25-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenlenen 23’ncü Uluslararası Tosya Kültür ve Pirinç Festivali’nin 3’ncü gününde de açık hava konserleri devam etti. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen açık hava konserinde Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş sahne aldı. Yaklaşık 80 bin kişinin katıldığı açık hava konserinde hayranları sanatçıların sahneye çıkmasını heyecanla bekledi.

Sanatçıların sahneye çıkmasıyla birlikte eğlenmeye başlayan izleyiciler sanatçılara eşlik etti. Sanatçıların muhteşem dansları ve performansları izleyicileri büyüledi. Sanatçılara eşlik eden hayranları zaman zaman dans ederek açık hava konserinin keyfini yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2022, 20:37

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 8 ay Önce

80 Bin kişiyi bilmeyizde bu festival burada yapılmamalı. Trafik bakımından festival boyunca önceki seneler gibi hiçbir önlem görmedik. Arka sokaklar arapsacı gibiydi. Belediyenin yeri senelerdir zaten malum. Çatma-Hocafaki-Pınarbaşı vb. Mahallerine ulaşmak belediye önünden ölümdü. Zaten Hükumet Konağı şehrin ortasında hangar gibi. Nefes alacak bir alan bırakmadı. Keske demek için çok geç ama keşke o alana yeşil alan yapılsaydı. İlçenin ulaşımı tek yönlü iki yoldan sağlanıyor. Normalde tıkanan bu yolların ortasına birde bu denli büyük bir organizasyonu koymak trafik için büyük eziyete dönüyor. Öneri: Konserleri ya Dörtyol da Osmanlı Parkına yakın yolu hastane kavşağına kadar kapatmak ya da yukarıda stat ta yapmak olabilir.

Gamze Nur
Gamze Nur - 8 ay Önce

Şovmen belediye başkanı.Basarilariyla değil şovlarıyla meshur

Oğuzhan
Oğuzhan @Gamze Nur - 8 ay Önce

Sahra çölünde mi ikamet ediyorsun? Olandan bitenden haberin yok :)

tosyalı
tosyalı - 8 ay Önce

hangi festivalde bi cengiz baba bi hakan altun bi ümit besen görecez acaba? hep bi sigara yak şişeler meyhaneler vs... gençliğe hitabeye bak....neyse baba yak bi sigara daha yak.... geleceğin gençlerinin psikolojisine alkış çak....

ABDULLAH ARUK
ABDULLAH ARUK - 8 ay Önce

TOSYANIN NUFUSU KÖYLERLE BERABER YAZIN 40000 HADİ FESTİVALE DE Bİ 10000 KİŞİ GELDİ DİYELİM EDER 50000 NASIL 80,000 KİŞİ OLUYOR ONU ANLAMIYORUM CUMHURİYET MEYDANI 80.000 KİŞİYİ ALMASI MÜMKÜN DEYİL 10.000 KİŞİ ANCA VAR ABART MAYIN ABART MAYIN HEPİ TOPU 10,000 KİŞİ ANCA ALIR MEYDAN

C.caglar
C.caglar - 8 ay Önce

..80 bin izleyici çok çok abartili

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307