Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

banner315

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Sosyal Medya Hesabından Paylaştı
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'in Sosyal medya hesabından yaklaşık 1 saat önce Ankara'dan yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni aldı.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Türkiye Büyük Millet Meclisi giriş kapısı önünde yaptığı paylaşımın altına manidar bir söz yazarak takipçilerinin dikkatini çekti.Başkan paylaşımın altına yazdığı '' Kimse balığı tutmadan tavayı ocağa koymasın..'' ifadesi ile kimlere ne mesaj verdiği merak ediliyor.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 9 ay Önce

Önce ellerine bulaşan kanı temizlemeleri lazım sinan ateş gibi bir ülkücü kolay yetişmez eğer yaptıysa yanlış söyleyin herkes bilsin ama cezasıda böyle olmaz geride bıraktığı iki yetimin ahı hepinizi tutar. Adamın adamı değil davanın adamı olmak gerekir.

Tosyalı
Tosyalı @Vatandaş - 9 ay Önce

Yorumunuzdan ötürü tebrik ediyorum.

Diğer vatandaş
Diğer vatandaş @Vatandaş - 9 ay Önce

Bravo, böyle düşünen yok diyordum tam.

Tosyalı
Tosyalı - 9 ay Önce

Sinan ateş içinde bir iki kelam edip başsağlığı dileseydiniz keşke. Makam mevki geçici şeyler Başkan. Allah yolunuzu açık etsin vekilde olursunuz ama ahde vefa önemli. Merhum belediyeyi de ziyaret etmişti. Balık tutmanıza cevaz vermiyorsa birileri bırakın tava ocakta kendi ateşinde kalsın.

Vefa dönmez
Vefa dönmez - 9 ay Önce

Sayın Başkan bunları yazmak yerine doğum günü kutlamak yerine tamamen sessiz kalsaydınız yine anlardık. Sinan Ateş davasına sizden daha çok hizmet ve emek verdi! Sapmadı sapıtmadı! 3 kelime ile Allah rahmet eylesin demek çok mu zordu? Bu davanın içindeki en inanmış en MÜSLÜMAN ADAMlardan biri alçakça katledildi. Gıkınız çıkmıyor! Kürşat yılmaz isimli şahsın lafları arkasına sığınacak kadar şuursuz bir zihniyete sahip olan insanlara artık merkeziyetini yoksaymış hakiki ülkücüler olarak
Bu sessizliğinizin cevabını sandıkta vereceğiz!

Ahde Vefaaa
Ahde Vefaaa - 9 ay Önce

Sayın Başkan 25 dakika dinlediği Genel Başkanın sözlerinden bunlarımı aklında tutabilmiş te imalarda bulunmuş. Kendisi bir düşünsün önce

ABDULLAH ARUK
ABDULLAH ARUK - 9 ay Önce

ÇOK GÜZEL VE YERİNDE BİR ŞÖZ

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307