Belediye Başkanı Dostluk Rallisinde Taşı gediğine koydu

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

16.Doğu-Batı Dostluk ve Barış Rallisi Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı’nın katılımı ile start aldı.

Cumhuriyet meydanında düzenlenen etkinliğte kısa bir konuşma yapan Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil hem özeleştiri hem de başkalarının sosyal medya hesaplarından ‘’ bunu da yaptık bunu da kazandık ‘’yönündeki paylaşımlarına açıklama getirdi.

Başkan Volkan Kavaklıgil yaptığı konuşmada hemşerimiz Dışişleri Bakan yardımcısı Faruk Kaymakcı’nın Tosya için yapmış olduğu hizmetlere vurgu yaparak şöyle konuştu’’ Ben değerli bakan yardımcımıza özellikle bir parantez açmak istiyorum. Bunu da sizlerin de bilmesi gerekiyor. Yaklaşık üç yıldır belediye başkanlık sürecini yürüttüğümüz ve Tosya’mızın sıkıntı ve problemleri ile alakalı ne zaman kapısını çalsak, büyük küçük demeden buda bakan yardımcısına denir mi demeden bir çok şeyi belki sizin haberiniz olmadan bizimle başkalarının sosyal medya hesaplarından bunu da yaptık bunu da kazandırdık dediği işlerin bir çoğunun altında değerli bakan yardımcımız Faruk Kaymakcı’nın imzası vardır’’dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahsin Hamit
Tahsin Hamit - 11 ay Önce

Ne kadar taraflı ve ne kadar yanlı bi haber sitesi olduğunu kendinizi kanıtladığınız için teşekkür ederim.Mesela taşı gediğine koydu yerine hangi yatırımlar olduğunu yazsaydınızda bizde öğrenmiş olsaydık.Taşı nereye koyduğuna biz karar verseydik.

Köpek sever
Köpek sever - 11 ay Önce

Keşke aynı basarilarinizi sokak köpekleri içinde yapsaniz. Sn. Kaymakçı dan da aynı yardımları bekliyoruz .

Yunus Emre
Yunus Emre - 11 ay Önce

Şakşakci başkan.Padisahim çok yaşa.Admin on kere yazdım bu yazıyı bakalım kaçıncı da yayınlayacaksin.Yandas medya.Bu belediye başkanı neresi başarılı.Hatali secimimizin bedelini ödüyoruz.

Ahmet  bayar
Ahmet bayar - 11 ay Önce

Memleketine doğduğu topraklara hizmet için Mahalli ve Mülki idarede bürokraside emek veren ter döken yigitlerimize selam olsun

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307