Başkan Kazım Şahin Personele İftar Yemeği Verdi

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin Belediye personeline İftar Verdi


buraya tıklayınız

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Belediye Personeli ile birlikte iftar açtı.

Başkan Kazım Şahin ve Başkan Yardımçısı Mustafa Mola İftar yemeğine katılan personeli Onur Park tesislerinin kapısında karşılayarak Hoş Geldiniz dedi.

Tosya Belediyesi'nde görev yapan personelin katıldığı artık geleneksel hale gelen iftar yemeği, bu yıl yeni hizmete açılan D-100 karayolu üzerinde bulunan Onur Park Tesislerinde gerçekleştirildi.
Yaklaşık bin 350 kişinin katıldığı iftar yemeği öncesi
www.tosyahaberleri.com haber sitemize konuşan  Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin,’’ Geleneksel hale getirdikleri iftar yemeği ile personelin, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının pekiştiğini söyledi. Vatandaşların her türlü ihtiyaç ve sıkıntılarını giderme noktasında büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyleyen Kazım Şahin, bunda da personelin büyük payı olduğunu belirtti. Bu güne kadar  örnek olacak birçok projeye imza attıklarını ifade eden Şahin bu projelerin gerçekleşmesinde emeği geçen belediye personeline teşekkür ettiğini ifade etti.


Sıcak ve samimi bir havada geçen yemeğin ardından, yapılan dua sonrası İftar yemeği sona erdi.

 

Sedat Ağacıkoğlu (Habertürk-Tosya)

 

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2012, 13:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Gezgin
Ayşe Gezgin - 8 yıl Önce

bakıyorumda tosyamıza hala 1 adım bile yol almamış. hala diger memleketlerden 50 sene gerideyiz. iftar yemegi davetine ordaki çalışanlar neden eşleri ile davet edilmemiş anlam veremiyorum. bu nasıl bir zihniyet allahım ya.

pln
pln - 8 yıl Önce

organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederim. böyle bir etkinliğin çay boyu üzerinde yada yemeniciler çarşısı ve belediye önünü kapsayacak büyüklükte herkesin davet edilebileceği bir organizasyon yapılabilir. artık tosyamızın biraz farklılıklar yaratması gerektiğini düşünüyorum :))

Rıdvan
Rıdvan - 8 yıl Önce

ayşe hanıma yürekten katılıyorum. ne kadar kaliteli mekanda olursanız olun ne kadar çok ve çeşitli yemek yerseniz yiyin kafa kapısı değişmedikten sonra hepsi boş. arkadaşlar tosyaya sosyalleşme lazım medeniyeti yakalamak lazım selamlar...

cafer
cafer - 8 yıl Önce

tosya belediyesinde personel sayısı gereğinden fazla gibi sanki....

cvp
cvp - 8 yıl Önce

farklılık medeniyet diyosunuz koca iftar çadırı var içinde birsüsrü erkekli kadınlı fakir fukara var hiç gittinizmi sosyalleşmeye farklılık olur kafanızda değişir, gösterişe gerek yok insanlığımızı kaybetmeyelim yeter.....

SIRADAKİ HABER