TOSYA MEZARLIK YANINDA YANGIN


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde mezarlıkta çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale etti.

Edinilen bilgiye göre olay,Tosya ilçe Mezarlığı yanında meydana geldi. Yangını fark eden bir vatandaşın, olayı itfaiye ekiplerine bildirdi.  Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü.Tosya ilçe mezarlığı yanında yer alan çöplükte iddiaya göre atık malzemeler kişi veye kişiler tarafından ateşe verildi.Yangının hızla yayılması sonrası itfaiye ekipleri zamanında yangına müdahale ederek yangının mezarlık bölümüne sıçramasını engelledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail Bolat
İsmail Bolat - 8 ay Önce

Mezarlıkta çöplük olurumu bunu bide sosyalmetyda yazıyorsunuz millet Güler ya adı üstünde çöp çöpün içinde herşey olur çöpüne doldurun düzleninci de mezar yeri yapılıyor ve mezar kazarken her pislik çıkar belediye başkanımızdan çok rica ediyorum mezarlığa çöp dökmeyi kesin yasaklamasını rica ediyorum bir vatandaş olarak şayet dolgu olacaksa dünyakadar Harfiyat atılıyor temiz Harfiyat topraklarıyla doldurulabilir çöp olmamalı bu haberide siteden kaldırmanızı rica ederim Sedat bey ayıp mezarlıkda çöplük yanıyordiye şunu yaz bari mezarlıkta yangın çıkmış diye yaz olurdu çöplük diye yazmanız bence doğru olmamış

SADIK
SADIK - 8 ay Önce

önce mezarlığa çöp atılmasına izin verene sormak lazım. kendi akrabalarının mezarının yanına çöp atılsa mutlu olurmusun diye. yok mu memleketin sorunları ile ilgilenen bunun için mi oy verdik. ha olmadı bir dahaki sefere vatandaş ta sana ilgi göstermez.

FATİH
FATİH - 8 ay Önce

sayın başkan
bu manzarayı görüp birşey yapmayacak mısınız? bu mezarlığın bir sorumlusu, amiri yokmu? bostan korkuluğumu bu kişi. mezarlıklar örf adet ve geleneklerimizde göre ve atalarımıza saygıdan dolayı temiz tutulan yerlerdir. çöp atacak başka yer yok mu? ayıp ya.

SIRADAKİ HABER