Tosya-Kastamonu Yolunu Sel ve Çamur Aldı..!

banner294

SEDAT AĞACIKOĞLU  
Kastamonu’nun Tosya ilçesinde yağan yağmur nedeniyle meydana gelen sel suları ve akan çamur Tosya-Kastamonu karayolunu ulaşıma kapattı.
 Tosya Çamlıdere Bağlarbaşı mevkiinde çamur yola aktı. Yağan yağmurla birlikte tepelerin yamacından kayan toprak ve çamur Kastamonu yolunu trafiğe kapattı. Polis ekipleri ve belediye ekiplerinin uzun sürede ulaştığı Kale yakası Bağlarbaşı Çamlıdere mevkiinde yol açma çalışmalarına devam etmekte.

1 metreye yakın çamur yığını oluştuğu Tosya -Kastamonu Karayolu’nda Tosya şehir merkezine gelen ve Kastamonu’ya giden araçlar yolda mahsur kaldı. İş makineleriyle birlikte bölgeye gelen belediye ekipleri yol açma çalışmalarına hızlı bir şekilde devam etmekte.

Her yıl şiddetli yağan yağmur sonrasında Tosya-Kastamonu karayolunda aynı sorun yaşanmakta.Vatandaşlar yetkililere seslenerek soruna çözüm bulunması için gerekli çalşmaların bir an önce yapılmasını talep ettiler.


(SDA

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun kemiksiz
Harun kemiksiz - 3 yıl Önce

Karaolların çalışmasını arka plana atıyorsunuz

İstanbuldan
İstanbuldan - 3 yıl Önce

Ben bu olayı bir sene önce cimere taşıdım. Kim kime dumduma. Memurlar geliyormuş galiba. Sanırım yolluk harcırah alıyorlar. Adamlar sellonun ne olduğunu ve bağlarbaşı mıntıkasını bilmiyorlar. Masa başında hela destisi gibi oturlar bedava maaş alırlar. Bunun çözümü menfezler açılacak eyyy yetkili makam amiriiii

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298