Tosya'da TIR Makas Kesti

Tosya'da TIR Makas Kesti
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi  D-100 karayolunda Tosya istikametinden Kargı istikametine gitmekte olan sürücü R.Çelik idaresindeki  08 AAP 658 yabancı plakalı TIR sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Makas keserek bariyerlere çarptı.

Meydana gelen TIR Makas kesme kazasında sürücü yaralandı. Yaralı sürücü olay yerine geln 112 ambulans ile Tosya Devlet Hastanesine kaldırıldı.

TIR kazası sonrası Tosya Bölge Trafik ekipleri D-100 karayolunda araç trafik güvenliğini sağlamak için yoğun çalışma yaptı.

Vatandaşlar kaza sonrası tepkilerini dle getirerek '' Yzaık değilmi bu TIR şöförlerine hepsi ekmek parası için direksiyon sallıyorlar.Her yağmur yağdığında Çarom Kavşağı yakında bulunan rampada TIR'lar makas keserk Trafik Kazası yapıyorlar. Bu rampa ile ilğili ilçede hiç bir yetkili çözüm aramıyor.Yazıklar Olsun başkada söyleyecek sözümüz yok''dediler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet bey
Mehmet bey - 4 ay Önce

yazıklar olsun lafı çok az olur, çözüm bulmak istemeyen, oturduğu koltuğu boşa işgal edip haram para yiyen yetkili diyemiyorum seyircilere Allah kat kat daha beterini versin.

taşralı
taşralı - 4 ay Önce

1979 Yıllarında ortaokulda okur iken, kulakları çınlasın bir hocam, hela destisi gibi oturup çalışmayanı çıra gibi yakarım demişti. o lafı aklıma geldi. demekti çalışmıyorlar hela destisi gibi (yani duba daşı gibi) masa başlarında oturuyorlar, kim kime dum duma ilgilenen el atan var mı acep.

SIRADAKİ HABER