Tosya'da Skorsky Helikopterli Trafik Kontrol

Tosya'da Skorsky Helikopterli Trafik Kontrol


buraya tıklayınız

Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Tosya D-100 karayolu ile Kastamonu-Ankara yolunda Çankırı'ya kadar kalan bölümde Skorsky helikopterle havadan denetim yaptı. Denetimlerde Jandarma Trafik Helikopteri vasıtasıyla, 'Hız, sağ şeritte bankette uygunsuz durumda

bekleme, ağır taşıtların uygunsuz şerit kullanımı, tehlikeli şerit değiştirme, hatalı sollama,  gibi ihlaller tespit edildi. Trafik denetiminde trafik kuralları ve işaretlerine uymayarak trafiği tehlikeye düşüren araçlar helikopterle havadan tespit edilerek, karayolu üzerinde denetim yapan jandarma trafik ekiplerine bildirilerek kurallara uymayan sürücüler hakkında trafik kanununun ilgili maddeleri gereğince yasal işlem uygulandı.Yaklaşık iki saat süren helikopter destekli trafik ve asayiş uygulamasında 5 araca trafik cezası uygulandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 23:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir insan
Bir insan - 1 yıl Önce

Drone varken o helikoptere harcanan para anca gösteriş amaçlıdır.

Eses
Eses - 1 yıl Önce

Yani attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değdi mi diyesim geliyor

Aman Dikkat!
Aman Dikkat! - 1 yıl Önce

Daş Düşebilü Helikopter çıkabilüü

Eses
Eses - 1 yıl Önce

Vakti zamanında bir sabun fabrikasına şikayetler gelmeye başlamış. Müşteriler bazı sabun kutularının içinin boş olduğunu bildirir olmuşlar. Fabrika sahibi bir mühendise görev vermiş bu işi üretim bandında çöz demiş mühendis gitmiş çok güzel bir xray cihazı geliştirmiş ve üretim bandına yerleştirmiş. Bu sayede banttaki kutuların içini aynı röntgen çeker gibi görebileceklermiş. Bunu gören bir fabrika çalışanı bunu yerine üretim bandına bir vantilatör koymuş. Bu fanın ürettiği rüzgar boş kutuları banttan aşağı atabilecekmiş. Mesele bir şeyi çözmekse onun binbir yolu vardır. Her zaman daha mantıklısını, kolayını, işlevselini ve tasarruflusunu bulmak mümkündür. Helikopter xray cihazıdır. Doğru işi yapar ama gereksiz. Drone fandır oda aynı işi daha kolay bir şekilde yapar.

Ibrahim
Ibrahim - 1 yıl Önce

Bu helikopter tüple çalışmazdı tüp dakdusak olmami

selim
selim - 1 yıl Önce

Ömründe iki taşı üst üste koymazlar; her hizmete burun kıvırırlar. yapsa suç;yapmasa kaza olasa suç.Allah nankör kişinin elinden verdiği nimeti alır. Çünkü şükrün başı nimete vesile olana teşekkür etmektir.

m.tosyalı
m.tosyalı - 1 yıl Önce

Görende bişey yapıyorlar zanneder devletin neden battığı ortada

xyz
xyz - 1 yıl Önce

herkes kendi çapına göre konuşuyor aq.
istihbarat hakkında bir bilginiz var mı?
aynı gün o yolda 2 ton sıvı uyuşturucu hammaddesi yakalandı.

SIRADAKİ HABER