TOSYA'DA DEV FUHUŞ OPERASYONU

banner294

TOSYA'DA DEV FUHUŞ OPERASYONU
banner278

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Emniyet güçleri tarafından düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 4 şüpheliden 3'ü tutuklandı 1 kişi Adli Kontrol şartı serbest bırakıldı.

Tosya Cumhuriyet Savcılığı ve Kastamonu Asayiş Şube Müdürlüğü ve ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından geçtiğmiz Pazar günü ilçe merkezinde 'Fuhşa Teşvik, Aracılık ve Zorlama' suçundan 4 kişi gözaltına alınmıştı.

Tosya Adliyesi'ne sevk edilerek mahkemeye çıkarılan 4 şüpheliden 3'u tutuklanıp Kastamonu Cezaevi'ne konuldu.Çok sayıda vatandaşın ise ifadesi alınarak fuhuş operasyonu tahkikatı derinlik kazandı.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim Eseroglu
Rasim Eseroglu - 2 yıl Önce

Bu serefsizlerin destekcileri olmasa bukadar pervasizca hareket edemezler...Daha vardir .....Kokleri kazinincaya kadar derinlestirilmelidir...

Fikir İşçisi
Fikir İşçisi - 2 yıl Önce

Gayrimeşru işlere, gayri ahlaki olaylara geçit vermedikleri için güvenlik güçlerine teşekkür ediyorum. İyi ki polis var, jandarma var, emniyet güçleri var, istihbarat görevlileri var. Yoksa ki vay halimize. Bu bölgede bu tür gayrimeşru olaylar nedense çok arttı. Ortalık fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde hap ticareti, eroin, esrar ticareti, kayıt dışı tefecilik ticareti, kumar oynatma, hırsızlık, dolandırıcılık, yolsuzluk, rüşvet, her türlü kaçakçılık, cinsel taciz, tecavüz, kadın cinayetleri, adam öldürme, yaralama, soygun, gasp haberlerinden geçilmiyor. Daha iyi kanuni düzenlemeler yapılsa ve herkes üzerine düşen görevi daha iyi yapsa bu tür gayri meşru olaylar asgariye düşer diye düşünüyorum. Bu işleri azaltmak çok kolay gibi sanki ama. Anlamış değilim.

Tatar Ramazan
Tatar Ramazan - 2 yıl Önce

Birde bu satanları satsak, birde satılanlarla yatanları satsak. Adalet yerini bulurmu ki. İllaki onlarada müşteri çıkar.

Kardelen
Kardelen - 2 yıl Önce

Ayıp ya şu habere bak dev fuhuş operasyonu gören bilen de Tosya bu işe çalışmış diyecek
Kendini bilmeyen üç beş kişi tosyanin adını boklayamaz

Kemal
Kemal - 2 yıl Önce

Yanlış haber olmasın gündemi sarsmayin tosyada olmaz böyle şeyler dışardan gelmiştir

Olumsuz vakıa
Olumsuz vakıa - 2 yıl Önce

Peh!!! bu kadar minarenin gölgesinde şu rezalete bak

Tc
Tc - 2 yıl Önce

Tosya kapının başkentiydi meslek değiştiriyor.özüne dönmüş

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298