TOSYA'DA AKIL ALMAZ HIRSIZLIK

TOSYA'DA AKIL ALMAZ HIRSIZLIK
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya ilçesi Şeh Mahallesi Sümer sokakta bir eve hırsızlık için giren kişi veya kişiler evde kıymetli eşya aradıktan sonra eli boş çıkmamak için çocukların kumbaralarını patlatarak içinde ki paraları aldıkları iddia edildi.
İddialara göre Şeh Mahallesi Sümer sokakta F.Ç ye ait eve giren hırsızlar evin içinde dakikalarca kıymeti eşya aramış. Daha sonra evin çocuklarına ait kumbaraları kıran hırsızlar paraları ve evde bulunan birkaç kıymetli eşyayı alarak kaçmışlar. Ev sahibi F.Ç nin ihbarı üzerine olay yerine Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Olay İnceleme ekipleri intikal etti. Güvenlik güçlerinin yaptığı inceleme ve araştırma sonrası hırsızların yakalanması için soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 13:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 10 ay Önce

kumbarayı patlatıyıncaya kadar eski ceza evini patlatsalardı keşke.o eski cezaevi kapatıldı ve yerine belediye tarafından bir şeyler yapılabilirdi ve hatt yapılmaya başlanabilirdi.o eski ceza evi harabe oldu gitti.neden yıkımına başlamıyor belediye hala.eski kamu binaları depreme dayanıksız olanların içerisinde neden cezaevi yok.ceza evinin yeri mükemmel bir yer.tosyanın girişinde harabe olmasına izin mi verilecek.tosyaya hiç yakışmıyor sayın sedat bey.gündeme taşıyacağınızdan şüphem yok.zaten sizde gündeme götürmeseniz öyle kalır maalesef.aynı şu sitelerdeki sağlık ocağının lojmanı gibi.kolay gelsin sedat bey çalışmalarınızdan ötürü,tosya için....

Vatansever
Vatansever - 10 ay Önce

Ceza evinin akıbeti hakkında karar Adalet Bakanlığının Tosya Belediyesi nin degil Tabiki girişimleri olmuştur ama ne kadar etkili olabilir?

SIRADAKİ HABER