Tosya'da 80 bin kişi önünde meydan okudu

banner294

Tosya'da 80 bin kişi önünde meydan okudu

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu´nun Tosya ilçesinde düzenlenen 23.Tosya Kültür ve Pirinç Festivalinde Kastamonu Narkotik Şube Cumhuriyet meydanında toplanan 80 bin kişi önünde uyuşturucu tacirlerine meydan okuyarak anne ve babaları uyardı’’ Evlatlarımızı bu zehir tacirlerine kurban etmeyelim, çocuklarımıza sahip çıkalım’’ dedi.

Kastamonu Narkotik Şubede Müdürlüğünde görev yapan Polis Memuru Ahmet Şahan 80 bin kişi önünde yapığı konuşmada ‘’ Öncelikle konuşmama başlamadan önce Kastamonu İl Emniyet Müdürümüz Kayhan Ay’ın selamlarını iletmek isterim. Bu konser etkinliğini bir fırsat bilerek uyuşturucu ile mücadele kapsamında sizlere kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz. Uyuşturucu toplumun ortak bir sorunu ve sizlerin desteğini çok önemsiyoruz. İçişleri bakanlığı tarafından aktive edilen ‘’Uyuma ‘’ uygulamasını telefonlarınıza indirmenizi rica ediyoruz. Görmüş veya şahit olmuş olduğunuz uyuşturucu olayını bu uygulama ile bizlere bildirmeniniz rica ediyoruz. Öncelikle vatandaşımız uyuşturucu olayına şahit oldukları zaman çok tedirgin oluyor. Sizler bu uygulama sayesinde bizlere yardımcı olunuz. Bu sadece emniyetin veya jandarmanın tek başına yapabileceği bir mücadele değil. Herkes elini taşın altına koyması gerekir. Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü olarak il ve ilçelerimizde sürekli operasyonlar yaparak suç ve suçlularla mücadele ediyoruz. İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu tarafından faaliyete geçirilen ‘’En iyi Narkotik Polisi Anne’’ faaliyeti ile annelerimizin bu konudaki duyarlığı ön plana çıkarıyoruz. Kastamonu Emniyet müdürlüğü olarak tek amacımız uyuşturucuya hayır diyebilen bir genç ve aile ve toplum inşa etmek istiyoruz. Tüm vatandaşlarımıza Narkotik şube müdürlüğümüzün kapısının açık olduğunu belirtmek istiyoruz. Son olarak bizlere bu imkanı sunan Tosya Belediye Başkanı sayın Volkan Kavaklıgil’e Narkotik şube müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz’’dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
İdealist Genç
İdealist Genç - 10 ay Önce

Uyuşturucu alışkanlığını önleme, bıraktırma, yardımcı olma adına güzel bir anlatım olmuş, gençlerin bulunduğu bir ortamda güzel bir sunum olmuş. Emniyet mensuplarına çok teşekkürler. Tebrik ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307