Tosya'da 4 adet Motosiklet Trafikden Men edildi.

banner294

Türkiye genelinde 81 ilde başlatılan Motosiklet Operasyonunda Tosya'da 4 adet Motosiklet Trafikden Men edildi.

Tosya'da 4 adet Motosiklet Trafikden Men edildi.

buraya tıklayınız
Haber : Sedat Ağacıkoğlu-İHA

İçişleri Bakanlığının talimatıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde 81 il emniyet müdürlükleri ve jandarma komutanlıkları tarafından genel asayiş, trafik ve kamu düzeninin sağlanması amacıyla 4 bin 381 noktada motosikletlere yönelik uygulama yapıldı. Uygulamaya 7 bin 483 ekip ve 27 bin 687 personel katıldı.

Tosya ilçesinde Asayiş Şube ekipleri ve Trafik Şube ekipleri tarafından ilçenin belli noktalarında yapılan motosikletlere yönelik uygulamada 4 Motosiklet yapılan kontroller sonucunda Trafikden Men edildi.

Ayrıca yapılan uygulmada yaklaşık 9 bin TL tutarında cezai yaptırım yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2017, 00:05

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeterli mi?
Yeterli mi? - 6 yıl Önce

Binlerce motosikletin olduğu Tosyada motosiklete binenlerin %60 ı ehliyetsiz. Plakasız yüzlerce motor var 4 tane değil 40 tane men edilmeli hatta ehliyetsiz binen insanlar trafikten men edilmeli ve çocuklara çocuk yaşta motor alan dedeler babalarında ehliyetleri varsa el konulmalı

İvedi çözülmeli
İvedi çözülmeli - 6 yıl Önce

Trafik kontrolleri sık sık yapılmalı, ehliyet ve hız denetimleri titizlikle takip edilmeli, gerekli cezalar adaletli uygulanmalidir.

adsız
adsız - 6 yıl Önce

adamına göre ceza yazmak sonuç getirmez.emniyet mensubu arkadaşlar dogru düzgün binen kişileri bulup ceza yazdıklarını gördüm.eksoz patlatan yüksek ses çıkaran motorlar halen trafikte geziyor.demekki böyle gezenler daha makbul.kask takmadan motora binmek suç evet ama emniyet mensubu arkadaşlar kendileri neden soruyorum arkasına çocuk bindirip kask takmadan şehir içinde geziyor.bizdemi polis veya emniyet çalışanı olmamız gerek.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307