Tosya Cumhuriyet Meydanı Trafik Kazası

Tosya Cumhuriyet Meydanı Trafik Kazası
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Cumhuriyet Meydanında Trafik Kazası meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre hükümet caddesne doğru seyir halinde olan 37 ABB 397 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak Saat kulesinin bulunduğu bölüme çıktı.Meydana gelen Trafik kazasında araçta maddi hasar oldu.

Kaza sonrası vatandaşlar otomobilin nasıl kaza yaptığı yolunda ilginç yorumlarda bulundular. Sonradan kaza yerine gelen bir vatandaşın ''bu araç niye buraya çlıktı ki diye yanındakilere sorması üzerine vatandaşlar verilebilecek bir cevap olmadığı için vatandaşın yanından uzaklaştılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kızgın Delikanlı
Kızgın Delikanlı - 7 ay Önce

Atatürk Caddesi Kız Meslek Lisesi 'nden itibaren 100. Yıl Caddesine (ptt caddesi) dönüş yerine kadar kauçuk hız kesici yol kasisleri döşenmelidir. Hemde en kısa zamanda yapılmalıdır. Sürücüler bu caddede kız meslek lisesinin ordaki viraja aşağı cadde bitimindeki kırmızı ışık yanmadan karşı cumhuriyet meydanına geçmek için önüme yayamı çıkar, taşıt mı çıkar demeden bayıra aşağı aşırı hız yapmaktalar. Ve burda hem yayalar hemde taşıtlar devamlı tehlike atlatmaktalar ya da tehlike yaşamaktalar. Umarım en kısa zamanda gereken yapılır. İlçemizde bilinç düzeyi yüksek ilgililerin ve yetkililerin olduğu kanısını her zaman taşıyorum. Hız kesici yol kasisleri bu caddedeki bu iniş bayırına en kısa zamanda döşenirse kazalar önlenmiş olur. Kazazedelere büyük geçmiş olsun. Kendilerine bir şey olmaması çok sevindirici.

Ahmet
Ahmet - 7 ay Önce

İnsanların birbirlerinin haklarına can ve mal gücenliğine karşı saygılı olması lazım .İnsanlara bu eğitim ve öğretimin verilmesi gerekiyor.Eğitim!Eğitim!Eğitim!Başka tür önlemlerle kendimize hayatı zindan ediyoruz.

Kutalmış
Kutalmış - 7 ay Önce

Gerçekten editör komedi. Fotoğrafta plakayı kapattın madem, metinde niye veriyorsun :D

SIRADAKİ HABER