Tosya Belediyesi İmar Müdürü Tutuklandı

Tosya Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında önceki gün gözaltına alınan Tosya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü E.İ.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Tosya Belediyesi İmar Müdürü Tutuklandı
banner271

buraya tıklayınız
Tosya Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında önceki gün gözaltına alınan Tosya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü E.İ. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
Tosya Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatıyla Kastamonu Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Tosya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'ne önceki gün operasyon düzenledi.

Sabah saatlerinde Tosya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü E.İ., hakkındaki iddialar nedeniyle polis tarafından gözaltına alındı. Müdürlük bünyesindeki bilgisayar ve evraklara el koyan polis, cumhuriyet savcısı talimatıyla yürüttüğü soruşturma kapsamında E.İ.'nin evinde arama yaptı.

Evdeki bilgisayar ve banka dekontlarına el koyan polis, İmar ve Şehircilik Müdürü E.İ.'yi işlemlerinin ardından adliyeye sevk etti. Adliyede ilk olarak Cumhuriyet Savcısı tarafından sorgulanan E.İ., tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Nöbetçi mahkeme tarafından ifadesi alınan müdür E.İ., tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kastamonu / DHA
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER